Halı Leke Sökücü
Halı Leke Sökücü

Sırala
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Halı Leke Çıkarıcı

Halı yıkama işletmelerinin olmazsa olmazı olan leke çıkarıcı deterjanlar, halıların üzerinde oluşan lekelerin giderilmesinde önemli rol oynayan bir üründür. Leke çıkarıcı kullanımı ile halılardan giderilen lekeler, müşteri tarafından olumlu karşılanacağı için memnuniyet sağlayacaktır.  Kazanılan müşteri memnuniyeti bu sayede kulaktan kulağa yayılarak yeni müşterilerin kazanılmasını sağlayacaktır. Bu sayede yeni müşteriler ile daha fazla kazanç elde edilecektir.

Halı Leke Çıkarıcı Tavsiye

Halı leke çıkarıcı tavsiye vermek gerekir ise kullanımı itibari ile halılar üzerinde etkin çözüm yaratabilecek bir ürün olması önemlidir. Kaliteli ve profesyonel bir leke sökücü kullanımı, halı yıkama firmaları için avantaj sağlayan bir durum olacaktır. Bu hususta en kaliteli leke çıkarıcı tavsiyesi vermek gerekir ise Limprox Leke Çıkarıcı ürünleri kullanarak halılar üzerinden bir çok zorlu lekelerin çıkarılmasını ve halı üzerinden giderilmesini sağlamanız mümkündür.

Limprox Leke Sökücü ürünleri halı yıkama firmalarına özel olarak formülize edilmiştir. Halı yıkamacı işletmelerin ihtiyaçlarına çözüm bulan özel bir kimyasal ürün grubudur. Halıdan leke nasıl çıkar sorularının çözümü Limprox Leke Çıkarıcı ürünlerine bulunmaktadır. 

Limprox Leke Sökücü Ürünlerinde Neler Bulabilirsiniz?

- Çay, kahve, kan, meyve suyu, nar, halılarda oluşan sarı lekeler vb. hemen hemen tüm zorlu lekelere karşı etkilidir. (Daha önceden müdahale edilmeyip lekenin halıya işlememesi önemlidir.)

- Fenol, amonyak, paraben vb. zararlı kimyasallar barındırmaz. Ekolojiktir.

- Halılara zarar vermeyen yapıdadır.

- Konsantredir. Zorlu lekelerde direkt veya 1:1 kullanılır. Orta kirliliklerde 1:3'e kadar ve az lekelerde 1:5 oranına kadar seyreltilebilir.

- Halı yıkama firmalarının yanı sıra kuru temizlemeci firmaların kullandığı bir üründür. 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.