Halı Leke Sökücü

Sırala
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Leke Çıkarıcı Deterjanlar

Halı Yıkama sektöründe önemli yere sahip olan Halı Leke Çıkarıcı veya Leke Sökücü denilen kaliteli ve profesyonel ürünleri bulabileceğiniz ürün gamı sayfasıdır. Çay, mürekkep, kahve, sarı leke, nar, meyve suyu, tükenmez kalem, kömür, yağ gibi bir çok leke halılar yıkansa dahi halıların üzerinde kalıp kötü görüntü oluşturabiliyor. Bu sebeple halıların üzerinden bu lekeleri çıkarmak için halı leke sökücü ürünlerine ihtiyaç vardır. Halıdan Leke Nasıl Çıkar sorularının çözümünü bu sayfadan kolayca bulabilirsiniz. 

Limprox Leke Çıkarıcı ve Halı Yağ Sökücü ürünlere ulaşıp kredi kartına 12 ay taksit ve indirimli havale fiyatları ile satın alabilirsiniz. Profesyonel halı yıkama deterjanlarına ulaşmak artık çok kolay. Alışkanlıkların dışında nano teknoloji ile Limprox ürünleri Halı Yıkama sektöründe çığır açmaya devam ediyor.

Halı Yıkama Firmalarına özel Limprox Halı Leke Sökücü ürünleri bir çok ürün gamında alkali veya asidik bazlı olarak lekelerin niteliklerine göre satıştadır. Lekelerin kimyasal yapılarına göre kullanılacak leke çıkarıcı önem arz etmektedir. Leke çıkarıcı solüsyonlar halı yıkamacılar için önem arz eden halı yıkama deterjanıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.