Limprox

Mürekkep Oje Leke Çıkarıcı Sprey (M90)

Fiyat
:
165,00 TL
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (1)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Limprox ® M90 Mürekkep Oje Leke Sökücü Sprey - 1 Litre


  Mürekkep Oje Leke Çıkarıcı Sprey (M90), mürekkep, oje ve boya lekelerini çıkarmak için kullanılan profesyonel bir leke çıkarıcıdır. Sprey formunda olup, uygulamayı kolaylaştırır.

  Limprox M90 Mürekkep Boya ve Oje Leke Çıkarıcı , oje, mürekkep ve boya lekelerini çıkarmada etkili olan çeşitli kimyasallar içerir. Bu kimyasallar, lekenin yapısını bozarak onu yüzeyden uzaklaştırır. Limprox M90, tüm kumaş türlerinde kullanılabilir, ancak yünlü kumaşlarda dikkatli kullanılmalıdır.

  Limprox ® M90 Mürekkep Oje Leke Çıkarıcı Kullanımı

  M90'ı kullanmak için, lekeli bölgeyi önceden şampuan ile ıslatmanız önerilir. Ardından, lekeye Limprox M90'ı püskürtün ve bir süre bekletin. Leke çözülmeye başladığında, lekeli bölgeyi (eğer koltuk ise) koltuk yıkama makinesi vakumu ile çektirin. (Eğer halı ise) kaşık yardımıyla veya temiz bir bezle silin. Lekenin yüzeyden uzaklaştırılmasını sağlayın.

  Leke tamamen çıkmazsa, işlemi tekrarlayın.

  Limprox M90, halılardaki sarı lekeleri çıkarmak için de kullanılabilir. 

  Limprox ® M90 Mürekkep Oje Leke Çıkarıcı Önerileri

  Mürekkep Oje Boya Nasıl Çıkar sorularının cevabı olan Limprox M90'ın bazı kullanım ipuçlarını şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Lekeyi ne kadar erken müdahale ederseniz, onu çıkarmak o kadar kolay olur.
  • Lekeyi çıkarmak için fazla güç kullanmamaya özen gösterin. Bu, lekeyi daha da yayabilir.
  • Lekeyi çıkarmak için asit veya amonyak içeren ürünler kullanmayın. Bu ürünler, kumaşı veya halıyı tahrip edebilir.

  Mürekkep Oje Leke Çıkarıcı Sprey (M90), mürekkep, oje ve boya lekelerini çıkarmak için etkili bir üründür. Doğru şekilde kullanıldığında, lekelerin kolayca çıkarılmasını sağlayabilir.


  Limprox ® M90 Mürekkep Oje Leke Sökücü Denemeden Önce Dikkat!

  Halı, koltuk veya çamaşırlarda problem yaşamamanız için daha öncesinden lekenin görülmeyen küçük bir alanında denemenizi tavsiye ederiz. (Özellikle renkli tekstillerde)

  Herhangi asit veya baz ile karıştırılmaması oldukça önemlidir.

  Not: %100 Başarı yoktur. Lekeler üzerindeki başarıyı; Lekenin kurumuş olup olmaması, müşterinin bilinçsizce farklı deterjanlar ile müdahale edip etmemesi oldukça etkilemektedir.

  Örneğin;

  Koltuk üzerindeki bir lekeye farklı bir deterjanla müdahale eden bir müşteriniz, bu lekeyi süngerin altına kadar indirdi ise leke çıkarıcılardan ziyade makinelerin emiş gücü o bölgeye nüfuz edemez.

  Halı üzerinde müşteriniz bir lekeye farklı bir deterjanla müdahale etti ise o lekeyi halı üzerinde kurutmuş, tekstil boyası niteliği kazandırmış olabilir. Bu lekeyi çıkarmak oldukça güçtür.

  Teslimat Bilgisi
  :
  15:00'a Kadar Aynı Gün Kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.