Limprox

Genel Leke Çıkarıcı (F-26)

Fiyat
:
695,00 TL
Seçiniz
:

10 Litre

20 Litre

30 Litre

Limprox-detay-ikonlar.jpg (43 KB)

Iso Kalite Belgesi
  
 Test Edildi

 ucretsiz-kargo.png (10 KB)
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (6)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Limprox F-26 Profesyonel Leke Çıkarıcı ve Kir Sökücü


  Halı ve Koltuk Yıkama sektöründe önemli yer tutan lokal olarak temizlenmesi gereken zorlu nar, yağ, kalem lekesi, sarı leke, kömür, çay, kahve vb. bir çok lekede kritik temizlik uygulayan, halı ve koltuk yıkama işletmelerinin sorunlarını çözen leke çıkarıcı üründür.

  10-20-30 Litre Ambalajda Satışı Bulunmaktadır.


  Limprox Halı ve Koltuk Yıkama F-26 Leke Sökücü Özellikleri


  - Çay, kahve, sarı leke gibi protein bazlı lekelerde etkilidir.


  - Mürekkep, gıda boyası, ruj gibi lekelerde önemli ölçüde sökme özelliği sağlar. (Mürekkep-oje-ciddi kalem lekeleri gibi lekelerde Limprox M90 Leke Sökücü kullanmanız tavsiye olunur.)


  - Kan lekelerine birebir olarak nüfuz eder ve parçalayıp yok eder. (Kan lekeleri için en etkili yöntemi +908503024757 üzerinden müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.)

  - Rahatsız edici kokusu yoktur. Kokulandırılmıştır.

  - Elleri tahriş etmez.

  - Endüstriyel anlamda çanta bidonlarda veya sprey formları da bulunmaktadır.

  Limprox F-26 Leke Çıkarıcı Kullanım Oranları:

  Ağır Kirliliklerde (Lekelerde) : Direkt veya 1:1 oranda  (1 Litre suya 1 Litre Limprox F-26 Leke Sökücü) eklenerek kullanılabilir.

  Orta Kirliliklerde (Lekelerde) : 1:1 ile 1:3 Oranında Kullanılabilir. (1 Litre Suya 1 Litre Limprox F-26 Leke Sökücü veya 3 Litre Suya 1 Litre Litre Limprox F-26 Leke Sökücü aralığında)

  Az Kirliliklerde (Lekelerde) :
  1:3-1:5 Oranında Kullanılabilir. (3 Litre Suya 1 Litre Limprox F-26 Leke Sökücü veya 5 Litre Suya 1 Litre Limprox F-26 Leke Sökücü)

   
  Nubuk, tay tüyü, kaşe, deri vb. gibi hassas koltuklarda sulandırma oranı 1:3-1:5 oranda kullanılmalıdır.

  Leke çıkarıcı kullanılır iken gözle görülmeyen yerde uygulama yapılmalıdır.

  Bu Uyarıyı Neden Görüyorum? Yoksa bu ürün halıda, koltukta deformasyon veya herhangi bozma mı yaratıyor?

  Hayır. Ürün deformasyon veya herhangi bir zarar oluşturmaz. Ancak bazı halı, koltuk gibi tekstil tiplerine uygulamalarda liflerin hassasiyetine göre dikkat edilmelidir. (Halılarda pamuk, dokuma, iran halısı, bambu vb. - Koltuklarda nubuk, tay tüyü, deri, kaşe vb.)

  Bu uyarı yasal bir zorunluluk olduğu için bu bilgilendirmeler yapılmaktadır. 

  Önerilen kullanım küçük bir alanda denemek ve ona göre uygulama yapmaktır.


  İşletmemize Limprox F-26 Leke Çıkarıcının Ne Faydası Olacaktır?


  Limprox Leke Çıkarıcı kullanan halı koltuk yıkama firmaları, lekeli gelen tekstil(halı-koltuk) ürünleri üzerinden lekeleri kolayca temizleyeceklerdir. 


  Lekelerin kolayca temizlenmesi müşterinin memnuniyetini arttıracaktır.

  Lekeli halıları, koltukları temizlenmiş müşteriniz bir sonraki sezonda yine size yıkatmak isteyecektir. Sabit müşteri portföyünüze katabileceksiniz.

  Müşterinizi sizden memnun kaldıkça çevresine de önerecek ve halı ve koltuk yıkatmak isteyen bir çok müşteriye ulaşabileceksiniz.

  Not: %100 Başarı yoktur. Lekeler üzerindeki başarıyı; Lekenin kurumuş olup olmaması, müşterinin bilinçsizce farklı deterjanlar ile müdahale edip etmemesi oldukça etkilemektedir.

  Örneğin;

  Koltuk üzerindeki bir lekeye farklı bir deterjanla müdahale eden bir müşteriniz, bu lekeyi süngerin altına kadar indirdi ise leke çıkarıcılardan ziyade makinelerin emiş gücü o bölgeye nüfuz edemez.

  Halı üzerinde müşteriniz bir lekeye farklı bir deterjanla müdahale etti ise o lekeyi halı üzerinde kurutmuş, tekstil boyası niteliği kazandırmış olabilir. Bu lekeyi çıkarmak oldukça güçtür.

  Teslimat Bilgisi
  :
  Aynı Gün / 1-3 İş Günü
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.