Halı Şampuanı

Sırala
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Limprox Halı Yıkama Şampuanı

Halı Şampuanı, iç mekan ve evlerin yani yaşam alanlarının temizliğinde çok önemli bir temizlik ürünüdür. Sağlıklı yaşamın vazgeçilmezlerinden birisi olan yaşam alanlarımızdaki temizliğin başlıca kullanıldığı önemli bir temizleyici üründür. Halı Şampuanı ürünleri artık günümüzde halı yıkama firmaları tarafından veya halı yıkama makinesi ile kendi halılarını yıkamak isteyen kişilerin kullandığı en önemli temizleyici ürünlerin başında gelmektedir.

Halı Şampuanı Limprox

Halı Şampuanı makine ürünleri içeriği itibari ile halıların yüzeyinde oluşan kirliliklerin, pisliklerin ve zararlı mikroorganizmaların halı yüzeyinden uzaklaştırılıp arınmasını sağlayan çok önemli bir halı yıkama deterjanıdır. Bu halı yıkama deterjanı kullanımı itibari ile bir çok önemli özelliklere sahip olmalıdır. Bu sebeple kaliteli bir halı şampuanı tercihi bu süreçte en önemli hususlardan birisidir.

Halı Yıkama Şampuanı Kullanımı Neden Önemlidir?

Halı Şampuanı kullanımı ev ve iç mekanların kirliliklerden, pisliklerden, bakterilerden, virüs ve zararlı mikroorganizmalardan uzaklaştırılması açısından önem taşıyan önemli bir halı yıkama deterjanıdır. Her şeyin başı sağlık olduğundan dolayı yaşam alanlarımızın içerisinde olan halılarımızın temizlenmesi sağlıklı olabilmemiz için önemli hususlardan birisidir. Halı şampuanı adına bir çok çeşit ürün bulabilmeniz önemlidir. Ancak halı şampuanı halıların yüzeyinden kirlilikleri uzaklaştıracak, antibakteriyel olacak ve canlılık sağlayacak performansta önemli bir ürün olmalıdır.

Halı Şampuanı Fiyatları 2024

Halı Şampuanı fiyatları, Halı Yıkama Şampuanı fiyatları önemli olduğu kadar, kaliteli olması da çok önemlidir. Bu hususta bir çok halı şampuanı ürünü ile karşılaşmanız muhtemeldir. Halı şampuanı fiyatları genellikle kalite ile doğru orantılıdır. Tabi her fiyatı yüksek olan halı şampuanı kalitelidir denilemez. Burada yanlış anlaşılmamalıdır. Buradaki en önemli husus kaliteli bir halı şampuanını iyi fiyatlarla satın almaktır.

Limprox Halı Şampuanı Farkı Nedir?

- Halılarda Parlaklık ve Canlılık Sağlayan Yapısı

- Yumuşatıcı Etkisi İle Halıların Yumuşacık Olmasını Sağlaması

- Bir Çok Lekelerde Leke Çıkarıcıya İhtiyaç Olmadan Çıkarabilme Özelliği

- Halıların Üzerinde Oluşan Statik Enerjinin Boşalımı Sağlar. Antistatik Niteliktedir.

- Zamanlar Halıların Kirlenmesi İle Meydana Gelen Bakteri, Virüs ve Canlı Mikroorganizmalar Gibi Zararlıların Uzaklaştırılmasını Sağlar. Antibakteriyeldir.

- Ultra Konsantre Olması Sebebi İle Ekonomiktir.

Halı Yıkama Firmalarına özel olarak formülize edilen Limprox Halı Şampuanı serileri, taleplerinizi karşılamak için 2002 yılından beri ve sektörde 40 seneye aşkın tecrübesi ile AR-GE çalışmalarına önem vermektedir. Profesyonel halı yıkama işletmelerinin 1 numaralı tercihi Limprox Halı Şampuanı ürünlerine sizlerde kolayca ulaşabilirsiniz.

Halı Yıkama Şampuanı Özellikleri Nelerdir?

Geliştirilen halı yıkama teknolojisine paralel olan üretilen halı yıkama deterjanları gerçek anlamda ve detaylı bir halı yıkama için zaman başta olmak oldukça önemli avantajlar sağlarken, içeriğinde bulunan koruyucu hammadde ve parlaklık sağlayıcı özellikleriyle de oldukça dikkat çekmektedir. Halı yıkama deterjanlarının genel özelliklerine bakılacak olursa; Halı yıkama deterjanlarının halılarda hiçbir kalıntı bırakmadıkları görülmektedir.

Halı yıkama deterjanı çok kirli halıların yanında oldukça inatçı lekeler için de oldukça önemli bir fayda sağlamaktadır. Halı şampuanı makine kullanımı için de uygundur. Halı yıkama deterjanları niteliği ne olursa olsun her türlü halıda güvenle kullanılabilir. Halı yıkama deterjanları halılarda yüksek derecede kaliteli bir hijyen sağlar. Halı yıkama deterjanları halıların görüntüsünün baştan aşağı yenilenerek daha canlı ve daha parlak bir görünüm için oldukça önemli etkiler sağlamaktadır. Halı yıkama deterjanları aynı zamanda ihtiva ettikleri parfüm kokularıyla da halı temizliği yanında oldukça önemli bir farkındalık sağlamayı da başarmaktadır.

Halı yıkama deterjanı yıkamadan sonra kolay durulanabilir olmalıdır. Pratik halı yıkama tüm bu özellikler çok önemlidir. Bu konuda Limprox Halı Şampuanı ile aradığınız tüm özelliklere uygun halı deterjanı üretmek için elimizden geleni yapıyoruz. Kimya büyük ve sonu olmayan bir sektördür. Bu sebepten dolayı  için gecemiz gündüzümüz uğraşıyoruz. Halı yıkamacıların kullandığı deterjanlar serisinde olmak kolay bir iş değil. Emek vererek Arge çalışmalarımız ile güçleniyoruz. Siz kaliteli halı yıkama firmalarına Limprox Halı Yıkama Deterjanı ürünlerini her geçen gün geliştirmekten ve Türkiye’mizi yurtdışında başarılı bir şekilde temsil edebilmekten onur duyuyoruz.

Halı yıkama deterjanı özellikleri evlerin en çok kirlenen eşyalarının başında gelen halıların temizlenmesi için oldukça önemli olan öğeler olmakla beraber; Halıların tam anlamıyla temizlenmesi Canlı ve parlak bir dokuya kavuşması Halının daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olması başlıkları için özel olarak üretilmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.