Halı Yıkama İşletmelerine özel olarak üretilen, Limprox Konsantre  Halı Şampuanı ürünlerine bu kategoriden ulaşabilirsiniz. Profesyonel Limprox Halı Yıkama Şampuanı ürünleri, üstün temizlik gücü sağlayan özel bir üründür. Halıları çok iyi temizlemesinin yanı sıra halılarda parlaklık, canlılık ve yumuşaklık sağlayan özel bir halı yıkama deterjanıdır.

Konsantre formülü ile Limprox Halı Yıkama Şampuanı , halı yıkama işletmelerine maliyeti çok düşük olup, ekonomiktir. Ayrıca çevreye zararsız ve ekolojiktir.

Görünüm:
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Ekolojik ve çevreye duyarlı Halı Şampuanı olan Limprox , içeriğindeki etkin aktif maddeler sayesinde halılardan kirlerin ve lekelerin kolayca koparılmasını sağlayarak, su ile uzaklaştırılmasını sağlar. Halı Yıkama sektöründe konsantre halı şampuanı ürünü olan Limprox'un firmalara ekonomik olması ve kaliteli üstün performans sergilemesi nedeni ile sektörde önemli yer elde etmiş bir üründür.

Halı Yıkama Şampuanı arayan halı yıkama firmalarının leke kir çıkarma, yumuşaklık, parlaklık ve canlılık, antibakteriyel olması ve statik enerjinin halı üzerinden boşalımını sağlaması nedeni ile Limprox yüzlerce firma tarafından tercih edilen Halı Şampuanı ürünü olmayı başarmıştır. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.