Kar Buz Çözücü ve Önleyici Solüsyon

Kar Buz Çözücü ve Önleyici Solüsyon

Kar Buz Çözücü Uygulaması


Kış aylarının yollarda en önemli sorunlarından biri olan kar ve buz oluşumudur. Kar ve buz oluşumu malesef ki ciddi sonuçlar doğurabiliyor. Kar ve buz oluşumu yollarda kazaların meydana gelmesine neden olabiliyor. Bu da ister istemez can ve mal kaybına yol açabiliyor. Bu sebeple yolların özel kar buz çözücü solüsyon ürünleri ile korunması hayati önem taşımaktadır.


Kar Buz Çözücü Önemi

Kar Buz Çözücü, karla mücadelede çok önemli bir kimyasal üründür. Karayolları, belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları, özel sektör gibi alanlarda kullanılmakta karla mücadele ve donmayı önleyici ciddi bir üründür. 

Kar Buz Çözücü ve Önleyici Solüsyonu önemi itibari ile karlı ve kışın zorlu şartlarında yayaları, sürücüleri, otomobil, ağır vasıta araçlarının güvenliği için yollara önlem amaçlı kullanılan önemli bir kimyasal üründür.

Limprox Kar Buz Çözücü Solüsyonu Özellikleri

Limprox Enkar Kar Buz Çözücü Solüsyon;

- Üretim prosesine uygun olarak korozyon önleyici inhibitör katkılıdır. Bu sebeple asfalta, metale ve betona zarar vermez. Tuzun verdiği zararlı etkileri göstermez.

- Kullanım Oranı: 30-100 gram/m2

- Buz Çözme Oranı: 80-100 gram/m2

- Buz Önleme Oranı: 30-50 gram/m2

- Kalıplaşmış karlarda m2 başında 100 gram kullanabilirsiniz. Daha sonra ise kullanım sarfiyatını kademeli olarak 30 grama kadar düşürebilirsiniz.

- Donma Noktası: -60/-70 oC

- Etki Süresi: 48/72 Saat (Zemin-Hava Şartlarına Bağlı Olarak)

- Kullanımı: Kamu ve özel sektör alanlarında düşük sarfiyatlarda kullanımı düşük dozajlarda pompa ile püskürtülerek yapılabilir. Karayolları çalışmalarında ise püskürtme araçları ile Limprox Enkar Kar Buz Çözücü solüsyonu kullanılarak uygulanması tavsiye edilir.

Zorlu kış şartlarında en büyük yardımcınız olacak Limprox Enkar Kar Buz Çözücü ve Önleyici Kimyasalı ürününe sitemiz üzerinden irtibata geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz.

Kar buz çözücü solüsyon fiyat teklifi alır iken en ucuz değil, kaliteli ürünü uygun fiyata almanızı tavsiye ediyoruz. Limprox ailesi olarak yurtiçi ve yurtdışı bir çok referansımız ile kar buz çözücü solüsyonumuzla güvenle kış yaşam şartları sunuyoruz.

Kar Buz Çözücü Solüsyonlarda Limprox Farkı Nedir?

Kar buz çözücü arar iken bir çok firma ile karşılaşmışsınızdır. Bu kadar ürün, marka, firma var. Sizin farkınız nedir dediğinizi duyar gibiyiz...

Öncelikle Limprox ürünleri 1998 yılından beri Tüm Türkiye ve belli dünya ülkelerinde kullanılan bir üründür. 1998 yılından itibaren markamız ve geçmişten gelen tecrübemiz ile size kar buz çözücü ürünlerde kaliteli formülizasyon sağlıyoruz.

Bir çok kar buz çözücü ürün asfaltlarda tuzlama çalışmaları gibi çatlamalar, kırılmalar gibi sonuçları getirir. Ancak Limprox Kar Buz Çözücü ürünlerinde özel katkılar ile asfaltı koruyoruz.

Limprox Kar Buz Çözücü Solüsyon ürünü asfalta zarar vermez. Bu bir çok kamu kurum ve kuruluşunun, özel sektör kuruluşlarının önemli sorunudur. Asfaltın maliyetini düşündüğünüzde Limprox ürünleri düşük bedellere gelmiş olacaktır.


Kar buz çözücü solüsyon için info@limprox.net mail adresinden ve +(90) 850 302 47 57 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.