Detay Temizleyici

Sırala
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Aracına değer verenlerin en çok önem gösterdiği noktalardan biri temizlik ürünleridir. Derinlemesine temizlik sağlayıp aynı zamanda aracın aksamlarına zarar vermeyen kimyasallar öncelikli olarak tercih edilmelidir. detay temizleyici aracınızı temizlerken aynı zamanda tüm döşeme ve plastik aksamı korur. Nötr ph derecesine sahip bu ürünleri aracın tüm aksamında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Detay Temizleyici Nasıl Seçilmelidir?

Araç temizliği için üretilen detay temizleyici kimyasallar plastik aksam başta olmak üzere hiçbir parçaya zarar vermemelidir. Bölgenin pislik ve kirlerden arınmasını sağlamalıdır. Bu noktada üstün bir temizleme gücüne sahip olmalıdır. Araç detay temizliğine özen gösteriyorsanız ürünlerimizi incelemeden karar vermeyin.

Araç içi temizleme işinde kullanacağınız kimyasalların kalıntı bırakmaması da son derece önemlidir. Tek bir dokunuşla kiri ve pisliği alıp gitmeni. Ekonomik bir detay temizleyici ihtiyacınız varsa seçeceğiniz ürünün konsantre olmasına da dikkat etmelisiniz.

Aracına önem veren bireysel kullanıcıların ve müşterilerinin araçlarını özenle temizleyen işletmelerin tercih ettiği markaların başında Limprox geliyor. Siz de pratik ve kolay kullanıma sahip ürünlerimizi gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.

Araç İçi Temizleme Nasıl Yapılır?

Detay temizleyici ürünleri araç içi temizliğinde en büyük yardımcınız olacaktır. Kaliteli, profesyonel ve konforlu bir temizlik için detay sprey ürünleri kullanabilirsiniz. Yoğun konsantre ürünü tercih ederseniz seyreltmeniz gerekir. Örneğin döşeme ve koltuk temizliği için 1/5 oranında seyreltebilirsiniz. Yani 5 litre suya 1 litre ürün karıştırarak kullanabilirsiniz.

Plastik aksamda seyretme oranı daha farklıdır. Eğer sprey temizleyiciler tercih etmezseniz ürünü 1/10 oranında su ile inceltmeniz gerekiyor. 1 litre ürüne 10 litre su karıştırarak derinlemesine temizlik sağlayabilirsiniz. Seyrelttiğiniz ürünü de yine sprey şişelere yerleştirerek rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Detay temizleyici ürünü döşeme, koltuk, tavan ve plastik aksam üzerine sıkarak kullanabilirsiniz. Ürün, kirleri 1-2 dakika içerisinde yumuşatacaktır. Bu süre dolduktan sonra mikrofiber bir bez yardımı ile durulama yapabilirsiniz. Çok iyi bir performans sağlamak için kaliteli ve güvenilir ürünleri tercih etmelisiniz.

Detay Temizleyici Fiyatları

detay temizleyici iki farklı formda hizmetinize sunuluyor. Dilerseniz yoğun konsantre dilerseniz de sprey ürünleri tercih edebilirsiniz. Konsantre ürünleri kullanmadan önce talimatına uygun bir şekilde seyreltmenizi öneririz. Sprey ürünlerin kullanımı daha konforludur. Fakat her iki ürün de temizlik noktasında aynı performansa sahiptir. Döşeme, koltuk, deri ve plastik aksamı temizlerken aynı zamanda korur. Aracınızı temizlerken aynı zamanda korumak istiyorsanız her bütçeye uygun kimyasallarımızı tercih edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.