Torpido Parlatıcı

Sırala
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Torpido parlatıcı aracın iç mekanını parlak ve hijyenik yapmaya yarayan önemli temizlik malzemelerindendir. Aracının hem mis kokmasını hem de ilgi çekici görünmesini isteyen bireyler bu ürünleri tercih ederek beklediği etkiyi görebiliyor.

Torpido Parlatıcı Nasıl Kullanılır?

Torpido parlatıcı kullanmak oldukça kolaydır. Ürünleri kullanmadan önce torpido nemli bir bezle silinmelidir. Bu sayede yüzeydeki kirler gidecektir. Ardından ürünün kullanma talimatını okuyup yazan talimatları doğru bir şekilde uygulamak gerekiyor.

Torpido parlatıcı uygulanırken uygulama alanının çok sıcak ya da çok soğuk olmamasına dikkat etmek gerekiyor. Bu sayede ürün beklenen etkiyi gösterecektir. Uygulama işlemi sona erdikten sonra maddenin yüzeye nüfuz etmesini beklemek gereklidir. Bu beklemenin ardından torpido ışıl ışıl görünecektir.

Torpido parlatıcı sprey uygulamadan kısa bir süre sonra aracın ilgi çekici görünmesini sağlar.

Torpido Parlatıcı Nasıl Seçilmelidir?

Torpido parlatıcı seçimi torpidonun sağlığı için oldukça önemlidir. Çünkü bu ürünler birtakım kimyasal maddeler içerir. Bu kimyasal maddelerin torpidoya zarar vermemesi için kaliteli markaların tercih edilmesi oldukça önemlidir.

Bazı araç sahipleri en iyi torpido parlatıcı markaları yerine merdiven altı diye tabir edilen markaların ürettiği ürünleri satın alıyor. Bu da torpidonun zamanla kendiliğinden deforme olmasına neden olabiliyor.

Torpido Parlatıcı Çeşitleri

Torpido araç içerisinde en fazla toz tutan yerlerden birisidir. Bu sebepten ötürü torpidonun özel bakıma alınması oldukça önemlidir. Özel olarak formüle edilmiş bu ürünler torpidonun ilk günkü haline gelmesini sağlar.

Torpido parlatıcı tek çeşit değildir. Bazı ürünler püskürtme yöntemiyle uygulanırken bazı ürünler direkt olarak silme yöntemiyle uygulanır. Sprey formundaki parlatıcılar en zor yerlere dahi ulaşır. Jel formdaki ürünlerin ise parlatma ve cilalama gibi özellikleri de vardır.

Torpido Parlatıcı Fiyatları

Araç torpido parlatıcı ürünleri geniş bir fiyat skalasına sahiptir. Geniş bir fiyat skalasına sahip olduğu için her bütçeye uygun parlatıcı kolayca bulunabiliyor. Ancak bireyler kaliteli parlatıcı ürünlerini avantajlı fiyatlardan satın alabileceği mecraları bulmak istiyor.

Oto torpido parlatıcı fiyatlarını belirleyen birtakım etkenler vardır. Bu etkenlerden ilki parlatıcının boyutu ve hacmidir. Boyutu ve hacmi daha fazla olan ürünler diğer ürünlere göre daha yüksek fiyatlardan satılır.

Araba torpido parlatıcı fiyatlarını belirleyen bir diğer etken de ürünün sprey ya da jel olma özelliğidir. Sprey parlatıcılar araç sahipleri tarafından daha fazla tercih edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.