Halı Bakım Temizlik Ürünleri

Sırala
Görünüm:
659,00 TL
599,00 TL
%9 indirimli
215,00 TL
175,00 TL
%19 indirimli
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Halı Yıkama Deterjanları

Limprox Halı Şampuanı ürünleri ile halı yıkama firmalarına özel olarak yüksek temizlik gücü sağlayabilirsiniz. Limprox Konsantre Halı Şampuanı içeriğindeki yüksek enzim teknolojisi ile halılardan kirliliklerin arınmasını sağlayarak halıların ışıl ışıl görünmesini sağlar. İçeriğindeki özel bileşenler sayesinde halıların yumuşacık olmasını sağlayan Limprox Halı Şampuanı, antistatik özelliktedir. Bu sayede halılar üzerinde oluşan statik enerjinin boşalımını sağlar. Limprox Halı Şampuanı ürünlerine ile halılar üzerinde oluşan bakteri, virüs, canlı mikroorganizmalar gibi bir çok zararlı canlıların halılardan uzaklaştırılıp arınmasında önemli rol oynayan halı yıkama deterjanı ürünüdür.

Limprox Leke Çıkarıcı ürünleri ile halılarda oluşan çay, kahve, kan, boya ile bütün olmayıp işlememiş mürekkep, çimen, meyve suyu, nar, sarı lekeler gibi bir çok alanda ustaca leke çıkarma gücü sağlar. Yüksek leke sökücü teknolojisi sayesinde halıların üzerinde oluşan çıkması zor olan lekelerin halı yüzeyinden giderilmesini sağlar.

Limprox Halı Parfümü ürünleri ile halıların hoş ve güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Limprox Halı Parfümü ürünleri ile kalıcı koku sağlayabilirsiniz. İnsan psikolojik bir varlık olduğundan dolayı halılar iyi temizlenmiş olsa bile o hoş temizlik kokusunu duymak ister. Bu sebeple Limprox Halı Parfümü ürünleri müşterilerinizin memnuniyetini arttıracaktır.

Limprox Halı Teknik Kimyasalları ile halılar üzerinde oluşabilecek kötü kokuları önleyici koku giderici kimyasallar, solmuş renkleri geri getirebilecek hipo yanığı olan halıların düzelmesini sağlayan özel halı renk düzenleyici gibi özel performans ürünlere ulaşabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.