Halı Bakım Temizlik Ürünleri

Sırala
Görünüm:
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Halı Yıkama Deterjanları

Limprox Halı Yıkama Kimyasalları , grubunda halı yıkama işletmeleri için ultra konsantre ve kaliteli ürünler üretimi yapmaktayız. Ultra Konsantre Halı Yıkama Ürünleri ile halı yıkama işletmeleri için düşük maliyet oluşturup ekonomik olması için çalışmaktayız. Kaliteyi uygun fiyatla almak için Limprox Hijyen ürünlerini tercih eden müşterilerimiz, her geçen yıl büyüme hacimleri ile yükselmektedir.

Limprox Hijyen ürünleri,  Konsantre Halı Yıkama Şampuanı grubu ile ultra konsantre sayesinde düşük maliyet oluşturmaktadır. Yüksek temizlik gücü, halılara canlılık ve parlaklık sağlaması, yumuşatıcı etkisi gibi can alıcı özellikleri ile halı yıkama işletmelerini başarıya götürmektedir.

Halı Leke Çıkarıcı ürünleri ile halıların üzerinde temizlenmesi zor olan yağ, çay, kahve, mürekkep, ruj, şarap vb. bir çok lekelerde üstün performans sağlayıp halı yıkama işletmelerinin müşterilerinin olumlu dönüş almasını sağlar. Halı Leke Sökücü ürünlerimizi kullanan işletmeler lokal olarak kullanarak veya ıslak halı yıkama proseslerinde sprey ile müdahale ederek başarılı olmaktadırlar.

Halıların iyi bir şekilde yıkanıp, temizlenmesi ve lekelerin çıkarılmasından sonraki süreç olan Halı Parfümü ise müşteriye önemli ölçüde olumlu dönüşlerin oluşmasını sağlayan en önemli araçtır. Halı Parfümü niteliği ile kalıcı ve hoş kokulu olmalı, müşterileri cezbetmelidir.  Limprox Hijyen olarak Kalıcı Halı Parfümlerimiz ile halı yıkama işletmelerine önemli ölçüde katkı sağlamaktayız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.