koltuk şampuanı 

Koltuk Yıkama Şampuanı

Sırala
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Koltuk Yıkama Şampuanı

Kaliteli ve profesyonel Limprox Koltuk Şampuanı, ürünümüz ile koltuk yıkatmak isteyen tüm müşterilerinize memnuniyet garantisi sunuyoruz. Kalite deneyimini yaşamanız, müşterinize olumlu geri dönüş sağlamanız Limprox ürünleri ile çok kolay.

Limprox Koltuk Şampuanı Avantajları Nelerdir?

- Düşük köpüklü olması sebebi ile durulama ihtiyacı minimumdur. 

- Makinelerde gönül rahatlılığı ile kullanılabilir. Köpüğü ayarlı olması sebebi ile makinelerde kullanımı pratiktir. Yüksek köpük oluşturup, makinede deformasyon sağlamaz. Güvenle kullanabilirsiniz.

- Profesyonel koltuk şampuanı ürünümüz ile çok ekonomik temizlik sağlayabilirsiniz.

- Maliyet olarak çok düşüktür. 1 Litre ürünü - 20/25 Litre su ile seyrelterek 0,40-0,55 TL arasında litre maliyetlerine kadar indirebilirsiniz. (20/25 Litre seyreltme oranı kullanıcının temizleme insiyatifindedir.)

- Leke sökücü kullanımını azalacaktır. İçeriğindeki leke çıkarıcı teknolojisine sahip özel bileşenler barındırmaktadır. (Dip not: Zorlu lekelerde direkt veya 1:1 oranında, orta ve hafif kirliliklerde 1:2-1:5 oranında seyrelterek bu ihtiyacınızı diğer leke çıkarıcılara ihtiyaç olmadan büyük ölçüde gidermeniz mümkündür.)

- Ürünümüzün ph değeri nötr olup, koltuklara asla zarar vermez.

- Yüksek temizlik gücüne sahiptir. Koltuk yüzeyine derinlemesine nüfuz eder. Makinenizin kalitesi ve vakum gücüne göre diplere karar inen Limprox Net-35 Koltuk Şampuanı ürünü ile çok etkili bir temizlik sağlayabilirsiniz.

- Koltuklar üzerinde yumuşaklık, canlılık ve parlaklık sağlar. Bu şekilde koltuğun çok iyi temizlendiğinin fark edilmesini sağlayabilirsiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.