Koltuk Yıkama Şampuanı

Sırala
Görünüm:
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Kaliteli ve profesyonel Limprox Koltuk İlacı Şampuanı, ürünümüz ile koltuk yıkatmak isteyen tüm müşterilerinize memnuniyet garantisi sunuyoruz. Kalite deneyimini yaşamanız, müşterinize olumlu geri dönüş sağlamanız En İyi Limprox Koltuk Temizleyici İlacı ürünleri ile çok kolay.

Araç ev koltuk yıkama temizleyici ilacı ürününe Limprox üzerinden ulaşabilirsiniz.

Limprox Koltuk Yıkama Temizleme Şampuanı Avantajları Nelerdir?

- Koltuk temizlik ürünleri düşük köpüklü olması sebebi ile durulama ihtiyacı minimumdur. 

- Makinelerde gönül rahatlılığı ile kullanılabilir. Köpüğü ayarlı olması sebebi ile makinelerde kullanımı pratiktir. Yüksek köpük oluşturup, makinede deformasyon sağlamaz. Güvenle kullanabilirsiniz.

- Profesyonel koltuk şampuanı ürünümüz ile çok ekonomik temizlik sağlayabilirsiniz.

- Maliyet olarak çok düşüktür. 1 Litre ürünü - 100 Litre su ile seyrelterek 3-5 TL arasında litre maliyetlerine kadar indirebilirsiniz. (100 Litre seyreltme oranı kullanıcının temizleme insiyatifindedir. Suyun sertliğine göre oran %10 arttırılabilir veya azaltılabilir.)

- Leke sökücü kullanımını azalacaktır. İçeriğindeki leke çıkarıcı teknolojisine sahip özel bileşenler barındırmaktadır. (Dip not: Zorlu lekelerde direkt veya 1:1 oranında, orta ve hafif kirliliklerde 1:2-1:5 oranında seyrelterek bu ihtiyacınızı diğer leke çıkarıcılara ihtiyaç olmadan büyük ölçüde gidermeniz mümkündür.)

- Ürünümüzün ph değeri nötr olup, koltuklara asla zarar vermez.

- Yüksek temizlik gücüne sahiptir. Koltuk yüzeyine derinlemesine nüfuz eder. Makinenizin kalitesi ve vakum gücüne göre diplere karar inen Limprox Net-35 Koltuk Şampuanı ürünü ile çok etkili bir temizlik sağlayabilirsiniz.

Koltuklar üzerinde yumuşaklık, canlılık ve parlaklık sağlar. Bu şekilde koltuğun çok iyi temizlendiğinin fark edilmesini sağlayabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Şampuanı ve Leke Çıkarıcı Deterjanı

Profesyonel Limprox Leke Çıkarıcı ürünümüz bir çok kahve, çay, kan, meyve suyu, sarı leke, rutubet lekesi, nar, kömür, çimen vb. lekelerde etkili olan özel bir koltuk yıkama deterjanı ürünüdür. Yüksek kaliteli bir leke sökücü grubu olan Limprox ürünleri bir çok deterjanın yapacağı temizlik ve leke çıkarma gücünü tek başına yapan özel spesifik bir ürünüdür. 

Koltuk Yıkamada Şampuanı ve Leke Çıkarıcının Önemi

Koltuk Yıkama grubunda Leke Çıkarıcı ürünler oldukça önemlidir. Koltuk yıkama işi yapan firmaların müşteri memnuniyetini sağlaması için koltuktan leke sökücü ürünler oldukça talep görmektedir. Sebebi ise koltuğunu yıkatmak isteyen müşterilerin koltuklarında lekelerin olması ve bunlardan kolayca kurtulmak istemeleridir. Koltuklardan lekelerini çıkaran koltuk yıkamacılar müşterilerinin yüzünde memnuniyet sağlar. Koltuğunu yıkatan müşteriler, firmayı çevrelerine tavsiye ederek destek olmak isterler. Böylece koltuk yıkamacı işlerini büyüterek bir çok çevreye ve kişilere hizmet veren bir firma haline gelmektedir.

Koltuk Deterjanı Deterjanın Önemi

Koltuk Yıkama hizmetleri grubunda kaliteli ve profesyonel deterjanın önemi tartışılmaz bir gerçektir. Her ne kadar makine ve makinenin vakum-emiş gücü çok iyi ise, kullanılan deterjanın oldukça iyi olması önemlidir. Koltuk temizleme ilacı ile ilgili herşeyi Limprox üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Bir Koltuk Yıkama Şampuanında Olması Gerekenler

- Koltuk temizlik deterjanı ürünleri çok İyi Bir Temizlik Gücü Sağlamalıdır.

- Lekelerde Oldukça Etkili Olmalıdır. Çok Yüksek Başarı Oranına Sahip Olmalıdır.

- Durulama Konusunda Kolay Olmalıdır.

- Koltuk Üzerinde Matlık Oluşturmamalıdır. Parlaklık Sağlamalıdır.

- Koltukta Sertlık Oluşturmamalıdır. Koltuk temizlik ürünleri yumuşaklık Hissiyatı Oluşturmalıdır.

- Köpüğü Ayarlı Olmalıdır. (Yüksek Köpük, Koltuk Yıkama Makinelerinde Motorun Boğulmasına Sebep Olur. Böylece Arıza veya Tahribat Oluşturabilir.)

Bir koltuk temizleme deterjanında olması gereken tüm kaliteli, profesyonel özellikleri Limprox Net-35 Koltuk Yıkama Şampuanı ürününde bulabilirsiniz. Limprox Koltuk Şampuanı ürünümüze kredi kartı, kapıda ödeme ve indirimli havale fiyatları ile sahip olabilirsiniz. Aynı gün kargo avantajı ile en kısa sürede adresinize teslim edilecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.