koltuk şampuanı 

Koltuk Yıkama Şampuanı

Sırala
Görünüm:
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Limprox Koltuk Yıkama Şampuanı , köpüğü ayarlı formülizasyonu ile koltuklarda köpükten arındırılmış muhteşem bir temizlik sağlar. Yüksek temizlik gücü, düşük leke çıkarıcı sarfiyatı ile en zorlu kirli ve lekeli bölgelerde çok iyi temizleme gücü sağlar. Limprox Koltuk Şampuanı içeriğindeki özel bileşenlerde sayesinde tüm koltuk yıkama firmalarının ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte bir üründür. Koltuk yıkama deterjanı denince bir çok koltuk yıkama firmalarının ihtiyacını karşılayacak özellikte önemli bir koltuk yıkama ürünüdür.

Limprox Koltuk Şampuanı Deterjanı ürünü pH nötr olması sebebi ile tüm koltuk yüzeylerinde derinlemesine temizlik sağlar ve koltuklara asla zarar vermez. Bu koltuk yıkama şampuanlarında en çok aranan özelliklerden birisidir. Koltuk yıkama makinası ilacı adına her soruna çözüm yaratacak Limprox Koltuk Şampuanı ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Koltuk yıkama şampuanında aranan tüm özelliklere sahip olmak için Limprox Koltuk Yıkama Deterjanı ürününü deneyebilirsiniz. Uygun fiyatı, hassas yüzeylerde üstün koltuk temizleme gücü ve leke sökücü sarfiyatını minimuma indiren yapısı, düşük köpüklü formülizasyonu sayesinde muhteşem bir güç sağlar. Koltuk yıkamacıların kullandığı deterjan olan Limprox ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Deterjanı Profesyonel çözümler için Limprox ürünlerini tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.