Leke Çıkarıcı

Sırala
Görünüm:
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Halı Leke Çıkarıcı 

Halı koltuk ve çamaşır yıkama işletmelerinin olmazsa olmazı olan leke çıkarıcı deterjanlar, halıların, koltukların ve çamaşırların üzerinde oluşan lekelerin giderilmesinde önemli rol oynayan bir üründür. Leke çıkarıcı kullanımı ile halılardan, koltuklardan ve çamaşırlardan giderilen lekeler, müşteri tarafından olumlu karşılanacağı için memnuniyet sağlayacaktır. Kazanılan müşteri memnuniyeti bu sayede kulaktan kulağa yayılarak yeni müşterilerin kazanılmasını sağlayacaktır. Bu sayede yeni müşteriler ile daha fazla kazanç elde edilecektir.

Halı Leke Çıkarıcı Tavsiye 

Tekstil leke çıkarıcı tavsiye vermek gerekir ise kullanımı itibari ile halılar üzerinde etkin çözüm yaratabilecek bir ürün olması önemlidir. Kaliteli ve profesyonel bir leke sökücü kullanımı, halı koltuk çamaşır yıkama firmaları için avantaj sağlayan bir durum olacaktır. Bu hususta en kaliteli leke çıkarıcı tavsiyesi vermek gerekir ise Limprox Leke Çıkarıcı ürünleri kullanarak halılar üzerinden bir çok zorlu lekelerin çıkarılmasını ve halı üzerinden giderilmesini sağlamanız mümkündür.

Leke Sökücü ürünleri halı koltuk ve çamaşır yıkama firmalarına özel olarak formülize edilmiştir. Halı koltuk ve çamaşır yıkamacı işletmelerin ihtiyaçlarına çözüm bulan özel bir kimyasal ürün grubudur. Leke nasıl çıkar sorularının çözümü Limprox Leke Çıkarıcı ürünlerine bulunmaktadır. 

Limprox Halı Leke Sökücü Ürünlerinde Neler Bulabilirsiniz? 

- Çay, kahve, kan, meyve suyu, nar, halılarda oluşan sarı lekeler vb. hemen hemen tüm zorlu lekelere karşı etkilidir. (Daha önceden müdahale edilmeyip lekenin halıya işlememesi önemlidir.)

- Fenol, amonyak, paraben vb. zararlı kimyasallar barındırmaz. Ekolojiktir.

- Halılara zarar vermeyen yapıdadır.

- Konsantredir. Limprox F-26 Leke Çıkarıcı Zorlu lekelerde direkt veya 1:1 kullanılır. Orta kirliliklerde 1:3'e kadar ve az lekelerde 1:5 oranına kadar seyreltilebilir. 

- Limprox M90 Mürekkep Oje ve Boya Leke Çıkarıcı ise direkt kullanılır.

- Limprox O88 Oksijen Bazlı Leke Çıkarıcı genel bir leke sökücü olup direkt kullanılmaktadır.

- Limprox T35 Tanen Sökücü ise kaliteli ve profesyonel işletmelerin ciddi lekelerde çözüm bulabildiği özel bir leke çıkarıcıdır.

- Halı koltuk ve çamaşır yıkama firmalarının yanı sıra kuru temizlemeci firmaların kullandığı bir üründür. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.