Limprox

Koltuk Şampuanı (Net-35)

Fiyat
:
685,00 TL
Seçiniz
:

10 Litre

20 Litre

30 Litre

Limprox-detay-ikonlar.jpg (43 KB)

Iso Kalite Belgesi
  
 Test Edildi

 ucretsiz-kargo.png (10 KB)
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (11)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara

 • Limprox Konsantre Koltuk Döşeme Yıkama Şampuanı


  Limprox Net-35 Profesyonel Konsantre Koltuk Döşeme Yıkama Deterjanı 10-20-30 Litre Ambalajlarında Tüm Koltuk Yıkama Firmalarına Özel Olarak Satıştadır.

  Konsantre Yapısı Nedeni İle Ekonomiktir. Köpüğü kontrollüdür.

  Kostik, Asit vb. Gibi Koltukta Tahribat Oluşturacak Zararlı Kimyasallar İçermez. Hassas Yüzeylerde Kolayca Kullanabilirsiniz.

  Döşeme Şampuanı olması sebebiyle sadece koltukta değil, halıflex ve cami halıları gibi alanlarda da gönül rahatlığı için kullanılabilir.

  Limprox Net-35 Koltuk Yıkama Deterjanı Özellikleri


  - İçeriğindeki yüzey aktif kimyasallar sayesinde koltuk yüzeylerinde oluşan kirleri ve lekeleri kolayca çıkarır.
   
  - Hassas koltuklarda kolayca ve güvenle kullanabilirsiniz. Alkali veya asidik özellikli değildir. ph Nötr.
   
  - Parlatıcı etkilidir. Koltukları yıkadığınızda müşterilerinizin koltuklarının capcanlı göründüğünü fark edebilirsiniz.
   
  - Yumuşatıcı etkilidir. İçeriğindeki bileşenlere yumuşatıcı ilavesi ile koltukların yıkandıktan sonra sertliği giderilerek, rahat ve ferah olması sağlanmaktadır.
   
  -  Konsantre olması nedeni ile ekonomiktir. Koltuk yıkama firmalarına maliyeti çok çok düşüktür.


  - Kötü kokulu değildir. Parfüm ilavelidir. Hoş koku verir. (Yüksek konsantrasyon / sulandırma dolayısı ile koku kalıcılığı düşüktür. Yıkama sonrasında parfüm kullanmanız önerilir.)


  - Köpüğü ayarlıdır. Her marka makineye uyumludur. (Köpüğü ayarlı olması makinelerin köpükten dolayı zarar görmesinin önüne geçer.)

  Limprox Koltuk Yıkama Şampuanı Kullanım Oranları

  1/100 Oranında Kullanımı Mevcuttur. Canlılık ve parlaklığı sağlamak ve temizlik gücünü arttırmak için 1/25-1/50 oranlarında da kullanabilirsiniz.


  Örneğin; Koltuk Yıkama Makinesinin 10 Litre Tankına 100-500 ml arasında kullanabilirsiniz.

  Limprox Net-35 Koltuk Şampuanı ultra konsantre formu sayesinde düşük maliyetlidir. Koltuk yıkama işletmelerine yüksek maliyet sağlamamaktadır.


  Aksine düşük maliyetle, çok iyi temizlik gücü sağlayarak müşterilerinin taleplerine yanıt vermektedır.

  SIK SORULAN SORULAR

  • Limprox Net-35 Koltuk Şampuanı makinemde kullanabilir miyim? Köpük yapar mı?

   Limprox Net-35 Koltuk Şampuanı tüm makinelerde güvenle kullanılabilir. Köpüğü ayarlıdır. Yani köpük yapmaz. Makinelere zarar vermez. Bu sayede köpüğün motora kaçması, süspansiyonlara zarar vermesi gibi sorunlar oluşturmaz.

  • Limprox Net-35 Koltuk Şampuanı ürününü sipariş nasıl verebilirim? Sipariş versem ne zaman kargo edilir? Elime ne zaman ulaşır?

   Limprox Net-35 Koltuk Şampuanı ürününü siteden kredi kartı veya havale şeklinde sipariş edebilirsiniz. Ayrıca ödemeniz havale olacak ise 0850 302 47 57 whatsapp üzerinden siparişinizi müşteri temsilcisi arkadaşlarımız alabilirler. 

   15:00'a kadar aynı gün kargo ile gönderilir. Çoğunlukla ertesi gün teslimat gerçekleşir. Uzak ve mobil bölgelerde ise 1-3 iş gününde teslim olur.(Hafta sonu istisnaları hariç) 

  • Limprox Net-35 Koltuk Şampuanı ürünü lekelerde nasıl performans gösterir?

   Limprox Net-35 Koltuk Şampuanı leke çıkarıcı değildir. Çok fazla su ile seyreltildiği için leke çıkarma niteliği azalmaktadır. Hafif lekelerde etkilidir.

   Genel amaçlı (yağ-çay-kahve-meyve vb.) lekelerde Limprox F-26 Leke Çıkarıcı kullanabilirsiniz. https://www.limprox.net/leke-cikarici

   Oje mürekkep boya lekelerinde Limprox M90 Leke Çıkarıcı kullanabilirsiniz. https://www.limprox.net/m90-leke-cikarici


   Çimen, meyve, şarap vb. lekelerde ise Limprox T35 Leke Çıkarıcı kullanabilirsiniz. https://www.limprox.net/t35-tanen-leke-cikarici

   Küf, pas, meyve, kola, sarı lekeler vb. Limprox O88 Oksijen Bazlı Leke Çıkarıcı kullanabilirsiniz. https://www.limprox.net/oksijen-leke-cikarici 

  • Limprox Net-35 Koltuk Şampuanı Nasıl Kullanılmalıdır?

   Limprox Net-35 Koltuk Şampuanı makine tankı içerisinde kullanılabilir. Kirlilik durumuna göre 10 Litre tanka 100-500 mL oranında kullanabilirsiniz. Üzerine su eklenerek seyreltilebilir. 

   Ayrıca fıskiyeli pompalar ile de kullanabilirsiniz. Ortalama 2 litrelik pompalarda 1 çay bardağı Limprox Net-35 Koltuk Şampuanı kullanılabilir.

  • Limprox Net-35 Koltuk Şampuanı Koltuğu Sertleştirir mi? Matlaştırır mı?

   Hayır. Limprox Net-35 Koltuk Şampuanı aksine parlaklık ve yumuşaklık sağlar. Bu sayede canlı görünen koltuklarla müşteri memnuniyetini sağlar.

  • Limprox Net-35 Koltuk Şampuanı ürünü belgeleri mevcut mudur?

   Limprox ürünlerinde Bakanlık izinleri ve Iso kalite belgeleri mevcuttur. 

  • Limprox Net-35 Koltuk Şampuanı ürünü Türkiye dışında başka ülkelerde mevcut mudur?

   1998 yılından beri Limprox ürünleri 20+ ülkede Türkiye'den Dünyaya ihraç olmaktadır. Sizlerin sayesinde ülkemize döviz kazancı ve milletimize istihdam sağlayan bir marka olmaktan gurur duyuyoruz. 
  Teslimat Bilgisi
  :
  Aynı Gün Kargo - Ücretsiz Kargo
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.