Oto Yıkama Şampuanı

Sırala
Görünüm:
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Oto Yıkama Şampuanı Toptan

Kaliteli ve profesyonel Limprox Oto Şampuanı ürünlerine bu kategori üzerinden kolayca ulaşabilir, ücretsiz kargo avantajı ile kredi kartına taksit ve indirimli havale fiyatları ile satın alabilirsiniz.

Limprox Cilalı Fırçasız Oto Köpük Şampuanı

- Yüksek temizlik gücü sağlar. Kirli bölgeleri çok iyi temizler. Kirleri tane tane söker.

- Araba şampuanı yoğun köpük performansı ile aracınızın dış yüzeyini köpük tabakası ile sarar ve derinlemesine nüfuz eder.

- Ultra konsantredir. 60 Litre tanka 59,5 Litre Su + 0,5 Litre Limprox Fırçasız Oto Köpük Şampuanı oranı ile kullanabilirsiniz. (Yaz ve otomotiv gibi küçük vasıta kullanımı) Kış çamur, balata tozları vb. kirliliklerden dolayı oranı arttırmak gereklidir.

- Ağır vasıtalar (tır, kamyon, iş makineleri, otobüs vb.) kullanım oranları 60 Litre tanka 1 Litre oranında kullanılmalıdır. (Yaz uygulaması. Kış uygulamasına ise kaportaya çamur ve kirliliğin yapışmasından dolayı bu oranı arttırmak gereklidir.)

- Araç yüzeyine zarar vermez. Araba şampuanı kesinlikle kalıntı bırakmaz.

- Tüm köpük oluşturan makine ve aparatlar ile uyumlu çalışma performansı sağlar.

- Otomobil Şampuanı özel cila yapıcı bileşenleri sayesinde araç yüzeyinde çok iyi parlaklık ve ışıltı sağlar.Limprox Oto Bakım Ürünleri ile size kaliteli ve profesyonel deneyim sunmak için elimizden geleni yapıyoruz. En iyi oto yıkama köpüğü arayışında olan oto yıkama firmaları ve aracına değer veren kişiler için Türkiye'de AR-GE çalışmalarına bu konuda çok az sayıda yatırım yapan ve çalışmalarına hız veren bir firmayız.

Oto şampuanı araçların temizliğinde kullanılan ve araçların ihtiyaç duyduğu ferahlığı veren özel üretim şampuanlardır. Araçların içerisindeki ürünlerin özelliklerini bozmadan temizlik yapmak isteyen sürücüler bu ürünleri rahatlıkla kullanabilir.

Cilalı Oto Şampuanı Nasıl Kullanılır?

Cilalı oto şampuanı araba yıkama süngeri veya fırçası ile kullanılması gereken ürünlerdendir. Ancak sünger ya da fırçası olmayan araç sürücüleri mikrofiber bez de kullanabiliyor. Bu ürünleri kullanmadan önce sayılan yardımcı ürünlerle araç yüzeyi silinmelidir. Bu sayede yüzeydeki kirler temizlenir.

Aracın yüzeyi temizlendikten sonra oto şampuanı belli düzeyde yüzeye dökülmelidir. Yüzeye dökülen şampuan nazik ve ince hareketlerle uygulanmalıdır.

Oto yıkama şampuanı tüm yüzeye uygulandıktan sonra araç suyla durulanmalıdır. Ancak durulama işlemi özenli bir şekilde tamamlanmalıdır. Durulama işlemi sona erdikten sonra temiz bir bezle nemli kalan yüzeyler silinebilir. Bu işlemin de sona ermesiyle araç ışıltılı bir görüntüye kavuşacaktır.

Oto Şampuanı Fiyatları 2023

Oto şampuanı çeşitleri araç sahiplerinin ilgisini çeken ürünlerin başında gelir. Araç sahiplerinin ilgisini çekmeyi başarabildiği için bu ürünlerin fiyatları pek çok araç sahibi tarafından sorgulanır.

Araç sahipleri en iyi ürünü almak istediği için en iyi oto şampuanı fiyatlarını detaylıca öğrenmek ister. En iyi oto şampuanları markalarda kampanyalı bir biçimde satılabilir. Bu kampanyalı dönemlerin denk getirilmesiyle beraber araç sahipleri bütçelerini yormadan alışveriş yapabiliyor.

Oto şampuanları fırçalı ve fırçasız olarak satılabiliyor. Ancak fırçalı ile fırçasız oto yıkama şampuanı fiyatları aynı olamaz.

En iyi ve en çok sevilen kategorisinde yer alan oto şampuanı çeşitleri uygun fiyatlardan satılır. Uygun fiyatlı alışveriş yapmak isteyen araç sahipleri limprox. Net üzerinden beğendiği ürünü satın alabilir. Çünkü işletmede yılın her dönemi uygun fiyat vardır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.