Motor Temizleyici 

Sırala
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Motor Temizliği Nasıl Yapılmalıdır?

Limprox Motor Blok Temizleyici ile en etkili bir şekilde motor temizliğini sağlayabilirsiniz. Aranan motor temizleme sıvısı ürünlerinden birisi olan Limprox, motor nasıl temizlenir sorularına çözüm bulan kaliteli oto bakım ürünüdür.

Limprox Motor Temizleyici Ürününü Kullanımınızda;

- Motor üzerinde oluşan pislik, yağ gibi oluşan kirliliği kolayca giderebileceksiniz.

- Motor beynini kapatmanız halinde motorun tertemiz ve parlak görünümüne güvenle sahip olabileceksiniz.

- Motor temizliği ülkemizde yaygın olmasa da dünyada yaygın bir oto bakım ihtiyacıdır. Bu ihtiyaca en iyi şekilde Limprox ürünleri ile çözüm bulabileceğinizin güvenini veriyoruz.

- Ürünümüz içerisindeki özel inhibitör bileşenleri sayesinde motor bölümündeki metal ve plastik aksama asla zarar vermez.

- Ürün uygulandıktan sonra koruyucu bir katman film oluşturarak yağlardan ve kirliliklerden uzaklaştırıcı etki oluşturmaktadır.

Bu kategoride motor temizliği konusunda çözümü bulabileceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Mazot veya hidrojen gibi metal ve plastiğin yıpranmasına yol açan ürünler yerine koruyucu film tabakası oluşturan Limprox Motor Temizleyici ürününe ulaşabilirsiniz.

Motor temizleyici tavsiye olabilecek önemli oto bakım ürünü olan Limprox Motor Blok Temizleyici kredi kartına taksit, indirimli havale fiyatları gibi imkanlarla sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.