Köpürmeyen Halı Yıkama Şampuanı

Köpürmeyen Köpüğü Ayarlı Halı Yıkama Şampuanı


Profesyonel halı yıkama firmalarının ihtiyaç duyduğu önemli halı deterjanı olan köpürmeyen halı yıkama şampuanı , kullanımı itibari ile otomatik makinelerde, halı fırçası takılan cila makinelerinde kullanılmaktadır.
Limprox Efor + Halı Şampuanı olarak Düşük Köpük, Yüksek temizlik, parlaklık, canlılık ve yumuşaklık sağlayan özel formülasyona sahiptir.


Halı Şampuanı Tavsiyesi

Köpüğü Ayarlı Limprox Efor+ Halı Şampuanı ürünümüz yüksek temizlik gücüne sahip özel bir halı yıkama deterjanıdır. Kaliteli ve profesyonel halı yıkama firmalarının ihtiyacını karşılayan önemli bir üründür.
Limprox Efor+ Halı Şampuanı ürünümüz, yüksek temizleme gücünün yanı sıra yumuşaklık, parlaklık, canlılık sağlayan aktif bileşenler içerir.

Daha önceki halı şampuanı tavsiyesi bölümünden yazımızı okuyabilirsiniz.


Köpürmeyen Halı Şampuanı


Az Köpüklü Köpürmeyen Halı Şampuanı AvantajlarıKöpüğü Ayarlı Halı Şampuanlarının otomatik halı yıkama makinelerinde yıkanması sürecinde bir çok avantajları gözümüze çarpmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekildedir.

- Halıların yıkanma işlemi gerçekleşirken köpük tarafından çıplak gözle görülmeyen lekelerin ve kirlerin daha net görülmesini ve halı yıkamacının müdahale etmesine imkan sağlar.

- Köpüğü ayarlı halı şampuanı ürünlerinde durulama için kullanılan su sarfiyatı azalacağından dolayı, düşük su sarfiyatındadır.

- Bilenenin aksine düşük köpük performansı ile aktif kimyasal bileşenler daha yüksek canlılık ve yumuşaklık gösterir.

Kaliteli ve Profesyonel Halı Yıkama Firmalarının kullandığı en önemli ürünlerden birisi olan Limprox Halı Şampuanı ürünleri halı yıkama firmalarının ekonomilerine katkı sağlar.

Yüksek temizlik, parlaklık, canlılık ve yumuşaklık sayesinde çok iyi şekilde halıların müşterilere sunulması sağlanır. Halılarını temizleten müşterilerin memnuniyeti kazanılarak, hem bir sonraki sefer tekrar halı yıkama firmasına yıkatıp hem de çevresine ulaşılması sağlanır.T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.