Jant Temizleyici

Sırala
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Jant temizleyici aracın görselliğine etki eden ve araç sahiplerinin severek kullandığı ürünlerdir. Aracın kişiselleştirilmesine yardımcı olan bu ürünler otomobillere estetik ve güzellik kazandırıyor.

Jant Temizleyici Nasıl Kullanılır?

Jant temizleyici jantlarda biriken kirin ortadan kaldırılmasını sağlar. Ancak bu ürünlerin işlevini yerine getirebilmesi için doğru kullanım şarttır. Jant temizleyiciyi kullanmadan önce jantların ılık su ile yıkanması jantın üzerindeki kirlerin daha kolay arındırılmasını sağlar.

Ilık su ile yıkanan jantlar durulandıktan sonra doğru mesafeden jant temizleyici püskürtülmelidir. Jant temizleyicinin tüm yüzeye etki edebilmesi için her tarafa sıkılması büyük önem arz ediyor. Ürün püskürtüldükten sonra iki ile beş dakika beklenmelidir. Bu sayede ürünün bölgeye daha kolay nüfuz edilmesi sağlanır.

İki ile beş dakika sonra jant temizleyici kirleri çözmeye başlayacaktır. Bekleme aşamasının ardından jantı çizmeyen sünger ya da fırça ile bölge silinmelidir. Bütün bu işlemlerden sonra jant temizleyicinin etkisiyle kirler kendiliğinden gidecektir. En son aşamada jantlar yıkanıp durulanarak jantların güzelliği meydana çıkartılıyor.

Jant Temizleyici Ürünlerini Nasıl Seçilmelidir?

Jant temizleyici ürünler gelişigüzel satın alınmaması gereken ürünlerdir. Gelişigüzel alınmaması gerektiği için bu ürünleri satın alırken farklı şeyleri göz önünde bulundurmak gerekiyor. Jant temizleyiciler birçok farklı şekilde üretiliyor. Bazı ürünler sıvı halde sunulurken bazı ürünler sprey formda üretilir.

Jant temizleyici satın alacak bireyler satıcıyı incelemelidir. Satıcının ne kadar güvenilir olduğu göz önünde bulundurulmazsa bireyler maddi kayıpla karşı karşıya kalabiliyor.

Araba jant temizleyici satın alınırken ürünün bileşenlerini incelemek gerekiyor. Bazı ürünler jant yüzeyine zarar verebiliyor. Bu ürünlerin hiçbir şekilde satın alınmaması gerekiyor.

Jant temizleyici öneri konusunu inceleyerek sevilen ve araç sahiplerinin tercih ettiği ürünleri satın almak, araç sahiplerinin seçimini kolaylaştırabiliyor.

Jant Temizleyici Fiyatları

Jant temizleyici sprey alacak bireyler avantajlı fiyat görmek istiyor. Avantajlı fiyat görmek için de güvenilir ve uzun yıllar boyunca otomobil temizlik ürünlerini satan markaları takip etmek gerekir. Bu sayede bireyler dilediği ürünü düşük fiyata satın alabilir.

En iyi jant temizleyici fiyatları ile kendisini ispatlamamış jant temizleyicileri farklı fiyatlardan satılır. Araç sahiplerinin en iyi ürünlerden şaşmaması ise oldukça önemlidir.

Limprox Jant Temizleyici

Araçlarınızın jantları üzerinde frenden kaynaklanan balata tozlarının yapışması ve kirliliğin temizlenmesi ihtiyacı üzerine Limprox Jant Temizleyici ürünü ile bu kategoride çözüm bulabilirsiniz. Sprey veya bidon halinde satılan Jant Temizleyici ürünümüz ekolojik olup, biyolojik olarak parçalanabilir bir oto bakım ürünüdür.

Limprox Jant Temizleyici ile;

- Alaşımlı ve krom jantlar gibi tüm jant çeşitlerinde fren balatalarından oluşan demir tozlarının kolayca temizlenmesini sağlayabilirsiniz.

- Jantların temizlenmesinden sonra parlaklık sağlayabilirsiniz.

- Ürün içeriğindeki inhitibörler sayesinde her türlü janta zarar vermeden kolayca temizlik sağlar.

- İçeriği itibari ile koruyucu bir katman oluşturarak jantlarınızın korunmasını sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.