Hızlı Cila

Sırala
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Hızlı cila oto bakım ürünleri grubunda olmazsa olmaz ürünlerden birisidir. Aracına değer verenlerin çok önemli gördüğü oto bakım ürünüdür. İçeriğinin kalitesi, aracın bakımına olumlu katkı sağlayacak bir üründür. Limprox Hızlı Cila ürünü olarak sizlere en iyi şekilde profesyonel ve kaliteli ürün sunmanın gururunu yaşıyoruz. 

Hızlı Cila Nasıl Üretilir?

Limprox Hızlı Cila üretimi itibari ile kaliteli ve profesyonel formülizasyona sahip yüksek parlaklık pigmentleri ve güneşin zararlı ışınlarından koruyan katman içeren önemli bir oto bakım ürünüdür. Limprox Hızlı Cila ürünü üretilir iken üretim işletmelerinin en önemlisi olan know-how teknolojisi kullanılmaktadır. %100 yüksek konsantrasyonlu ve kaliteli hammaddelerden imal edilip, aracın kaportasını koruyan ve parlaklık veren önemli bir oto bakım ürünüdür. Limprox Hızlı Cila ürünümüz wax etkili hammaddeler ve onu destekleyici distile yağ ve türevleri ile desteklenerek üretilen bir üründür. İçeriğindeki ürünler kayganlık oluşturucu, toz tutmayı önleyici ve su itici ürünler olup müşteri memnuniyetini en yüksek şekilde sağlayacak nitelikte ürünlerdir.

Hızlı Cila Ne İşe Yarar?

Limprox Hızlı Cila ürünü kullanımı itibari ile araçlarda yüksek parlaklık sağlayan özel bir oto bakım ürünüdür. İçeriğindeki nano teknolojik hammaddeler sayesinde toz tutmayan nitelikte ürün grupları içermektedir. Bu sayede aracınızın kaportasında tozdan uzaklaştırılmış bir yüzey elde edebilirsiniz. Parlaklık ve toz iticilik dışında su iticilik özelliği de bulunmaktadır. Ürünü uyguladığınızda araç yüzeyine gelen su damlacıkları kolayca akıp gidecektir. Bu sayede aracınızın yüzeyinin sudan arındırılmış berrak bir görünüme kavuşmasına şahit olacaksınız.

Hızlı Cila Nasıl Uygulanır?

Limprox Hızlı Cila kullanımı itibari ile kuru veya ıslak bir şekilde uygulanabilmektedir.

Hızlı Cila Kuru Uygulama

Limprox Hızlı Cila kullanımı itibari ile çok iyi temizlenmiş ve kurutulmuş bir araç yüzeyinde uygulanmalıdır. Öncelikle aracın yüzeyi iyi ve kaliteli bir oto şampuanı ile temizlenmelidir. (Öneri: Limprox Oto Şampuanı) Daha sonrasında ise temiz bir mikrofiber bez ile aracın yüzeyi nem kalmayacak şekilde kurutulmalıdır. Daha sonra sprey yardımı ile araç yüzeyine püskürtülüp yüzeye nüfuz edilmesi sağlanmalıdır. İçeriğindeki cilayı kurutucu maddeler sayesinde kuruma süresi hızlı olacağından dolayı bu işlem basit olacaktır. 

Hızlı Cila Islak Uygulama

Limprox Hızlı Cila ürünü ıslak olarakta uygulanabilen özel bir oto parlatıcı bakım ürünüdür. Aracın iyi bir oto şampuanı ile temizlenmesinden sonra ıslak kalan araç kaportasının üzerine Limprox Hızlı Cila ürünü sprey yardımı ile püskütülerek sıkılmalıdır. Daha sonrasında ise temiz ve kuru mikrofiber bez ile kurutulmalıdır. Bu sayede ıslak bir şekilde hızlı cila ürününün uygulanmasını ve araç kaportasındaki parlaklığı keşfetmenizi sağlayabilirsiniz.

Not: Islak veya kuru şekilde uygulanan işlemi tüm metal, cam, krom, plastik aksamlarda güvenle kullanabilirsiniz. Aracınıza zarar vermez! Aksine aracınıza katmak oluşturarak zararlı güneşin UV ışınlarından koruyacaktır. Bu sayede boyanın direkt güneş ile temasını engelleyecektir.

Hızlı Cila Ne Kadar Süre Dayanır / Parlak Kalır?

Limprox Hızlı Cila kullanımı itibari ile cilalı oto şampuanı ürünlerinden daha fazla araç yüzeyinde etkisini gösteren özel oto bakım ürünüdür. Yüzeye uygulanışı tavsiye edilen süre içerisinde 15-20 dakika olup aracın tüm kaportasına nüfuz edilmesini sağlanmalıdır. Yağmur, çamur veya dış ortam etkiler hariç araç yüzeyinde 2-3 gün etkisini çok rahat bir şekilde gösterecektir. Tavsiye edilen şekilde kullanılması halinde araç yüzeyini koruyup, aracınızda üstün performanslı bir parlaklık sağlayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.