x

Halı Şampuanı

Sırala
Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Limprox Halı Yıkama Şampuanı

Halı Şampuanı, iç mekan ve evlerin yani yaşam alanlarının temizliğinde çok önemli bir temizlik ürünüdür. Sağlıklı yaşamın vazgeçilmezlerinden birisi olan yaşam alanlarımızdaki temizliğin başlıca kullanıldığı önemli bir temizleyici üründür. Halı Şampuanı ürünleri artık günümüzde halı yıkama firmaları tarafından veya halı yıkama makinesi ile kendi halılarını yıkamak isteyen kişilerin kullandığı en önemli temizleyici ürünlerin başında gelmektedir.

Halı Şampuanı Limprox

Halı Şampuanı ürünleri içeriği itibari ile halıların yüzeyinde oluşan kirliliklerin, pisliklerin ve zararlı mikroorganizmaların halı yüzeyinden uzaklaştırılıp arınmasını sağlayan çok önemli bir halı yıkama deterjanıdır. Bu halı yıkama deterjanı kullanımı itibari ile bir çok önemli özelliklere sahip olmalıdır. Bu sebeple kaliteli bir halı şampuanı tercihi bu süreçte en önemli hususlardan birisidir.

Halı Yıkama Şampuanı Kullanımı Neden Önemlidir?

Halı Şampuanı kullanımı ev ve iç mekanların kirliliklerden, pisliklerden, bakterilerden, virüs ve zararlı mikroorganizmalardan uzaklaştırılması açısından önem taşıyan önemli bir halı yıkama deterjanıdır. Her şeyin başı sağlık olduğundan dolayı yaşam alanlarımızın içerisinde olan halılarımızın temizlenmesi sağlıklı olabilmemiz için önemli hususlardan birisidir. Halı şampuanı adına bir çok çeşit ürün bulabilmeniz önemlidir. Ancak halı şampuanı halıların yüzeyinden kirlilikleri uzaklaştıracak, antibakteriyel olacak ve canlılık sağlayacak performansta önemli bir ürün olmalıdır.

Halı Şampuanı Fiyatları

Halı Şampuanı fiyatları önemli olduğu kadar, kaliteli olması da çok önemlidir. Bu hususta bir çok halı şampuanı ürünü ile karşılaşmanız muhtemeldir. Halı şampuanı fiyatları genellikle kalite ile doğru orantılıdır. Tabi her fiyatı yüksek olan halı şampuanı kalitelidir denilemez. Burada yanlış anlaşılmamalıdır. Buradaki en önemli husus kaliteli bir halı şampuanını iyi fiyatlarla satın almaktır.

Limprox Halı Şampuanı Farkı Nedir?

- Halılarda Parlaklık ve Canlılık Sağlayan Yapısı

- Yumuşatıcı Etkisi İle Halıların Yumuşacık Olmasını Sağlaması

- Bir Çok Lekelerde Leke Çıkarıcıya İhtiyaç Olmadan Çıkarabilme Özelliği

- Halıların Üzerinde Oluşan Statik Enerjinin Boşalımı Sağlar. Antistatik Niteliktedir.

- Zamanlar Halıların Kirlenmesi İle Meydana Gelen Bakteri, Virüs ve Canlı Mikroorganizmalar Gibi Zararlıların Uzaklaştırılmasını Sağlar. Antibakteriyeldir.

- Ultra Konsantre Olması Sebebi İle Ekonomiktir.

Halı Yıkama Firmalarına özel olarak formülize edilen Limprox Halı Şampuanı serileri, taleplerinizi karşılamak için 2002 yılından beri ve sektörde 40 seneye aşkın tecrübesi ile AR-GE çalışmalarına önem vermektedir. Profesyonel halı yıkama işletmelerinin 1 numaralı tercihi Limprox Halı Şampuanı ürünlerine sizlerde kolayca ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.