Halı Yıkama Deterjanları

Halı Yıkama Deterjanı

Bir halı yıkama fabrikasının ihtiyacı olan en önemli konulardan birisi olan halı deterjanı , önemli bir husustur. Halıların yıkandıktan sonra memnuniyet oluşturmasının en önemli nedenlerine birisi olan kaliteli halı deterjanı , dikkat edilmesi gerekli bir konudur.

Halı Yıkama Deterjanları

Halı Yıkama Deterjanı Nasıl Olmalıdır?

  • Bir halı yıkama deterjanı gerçek anlamda halıların diplerine kadar giren kirlilikleri yüzeye çıkarıp, tutunmasını önleyerek su ile uzaklaştırmasını sağlayıcı bir halı şampuanı yardımı ile üstün temizlik sağlamalıdır.

  • Genellikle iyi temizleyen halı deterjanlarından olan halı şampuanı ürünleri yüksek ph özellikli yani alkali türde olmaktadır. Bu tür halı şampuanlar ciddi anlamda temizlik sağlar doğrudur.

    Ancak bu durumun dezavantajları vardır. Kesinlikle bu tür halı şampuanlarını hassas halılarda kullanamazsınız. Yüksek alkali halı şampuanı ürünlerinde, yumuşaklığın aksine halıların sertleşmesini sağlar.

    Bu yüzden bir halı şampuanında yumuşaklık çok önemli bir durumdur.

  • Bir halı deterjanı, 1. sınıf müşteri memnuniyeti oluşturması amacı ile halıların temizlenmesinden sonra canlı ve parlak görünüme bürünmesini sağlamalıdır. Bu şekilde müşterilerin halı yıkama firmaları için olumlu algı oluşturmasını sağlamalıdır.

  • Kullanım oranları açısından konsantre halı şampuanı kullanılmalıdır. Bu sayede halı yıkama firmalarına ekonomik anlamda halı yıkama deterjanı olmalıdır. Düşük maliyetli halı şampuanı kullanılmalıdır. Konsantre halı yıkama şampuanları gerçek anlamda düşük maliyetli ürünlerdir.

Bu konuda önemli açıklamalar verdiğimiz İyi Bir Halı Şampuanında Olması Gerekenler yazı dizisini de inceleyebilirsiniz.

Halı Deterjanı Leke Çıkarıcı ve Sökücü Ürünleri

Halılar üzerinde oluşan çay, kahve, mürekkep, kömür, sarı leke, meyve ve meyve suyu gibi bir çok lekelerde üstün temizlik sağlayan halı leke çıkarıcı Limprox ürünlerini kolayca bulabilirsiniz.

Halı Parfümü Deterjanları

Halıların iyi bir şekilde temizlenip, paketlenip müşteriye tesliminden önce en önemli konulardan birisi olan halı parfümü ürünleri ciddi anlamda müşteri memnuniyetini arttırmak amaçlı bir durumdur.

Bu konu üzerinde bilinçli bir şekilde duran halı yıkama firmaları, müşteri memnuniyetlerini arttırmak ve gelecek yıllarda müşterilerin tekrar halılarını firmasına yıkatmasını, çevresine tavsiye etmesini sağlamak için kalıcı halı parfümü arayışına girmektedirler. Bu konuda Limprox Halı Parfümü ürünlerinin yüksek kalıcılığı ile tüm halıların yüzeyinde nano teknoloji halı parfümü üretilmektedir. 


Halı Süt Yağ Koku Giderici Deterjanı arayışında olan halı yıkama firmalarına özel bir çok önemli bir kimyasal olan

Halıdan Süt ve Yağ Kokusu Nasıl Çıkarılır sorularına önemli bir çözüm sunan antibakteriyel halı koku giderici olan Limprox Smell Stop ürünü ile halıların yüzeyinden süt, yağ, peynir, çürümüş yumurta, pislik gibi ağır kokuların uzaklaştırılması sağlanır.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.