Fırçasız Cilalı Oto Köpük Şampuanı

Fırçasız Cilalı Oto Köpük Şampuanı

Oto yıkama işletmelerinin en büyük problemi kaliteli bir fırçasız oto köpük deterjanı bulamamaktır. Bulunsa bile fiyat olarak çok yüksek kalmakta maliyetler göz önüne alındığında oto yıkama işletmeleri kaliteli bir oto köpük şampuanını uygun fiyata almak istemektedirler.

Oto yıkamalar yüksek kar marjlı işletmeler görünse de sezonluk olması ve eleman bulamama sorunları ile baş eder iken, sorun üzerine sorun olan düzgün ve kaliteli oto yıkama şampuanı aramak zorunda kalmaktadırlar. 

Türkiye genelinde oto yıkama işletmelerinin çağrılarını gören ve duyan Limprox Profesyonel Oto Bakım Ürünleri serisi, artık oto bakım ürünleriyle
bu sorunların bitmesi için kaliteli ve profesyonel oto deterjanları üretimine devam etmektedir.

Oto bakım ürünlerini başlıca Türkiye içi ve dünya genelinde ihracat yolu ile satışını gerçekleştirmektedir.

Limprox Progold Fırçasız Oto Köpük Şampuanı - 60 Litrelik tanka 500 ml kullanımı ile normalde 2 bidon kullanırken 1 bidona sarfiyatınızın düşeceği bir üründür.


Limprox Fırçasız Cilalı Oto Köpük Şampuanı


Oto Yıkama Şampuanı Toptan


Limprox Fırçasız Oto Yıkama Şampuanı ürünlerine toptan fiyatlar ile ulaşabilmek için yapmanız gereken +(90) 850 302 47 57 telefonunda müşteri temsilcilerimize ulaşmanız veya info@limprox.net adresine istediğiniz ürünler ile ilgili mail atmanızdır.

Oto Yıkama Kimyasalları Fiyatları

Yüksek konsantre Limprox Cilalı Oto Köpük Şampuanı en uygun ve indirimli fiyatları ile satışa sunulmaktadır. Toptan satışlarda ekstra indirimli olarak fiyatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Oto Yıkama Köpüğü 25 Kg

Bir çok kilogramda oto yıkama köpük deterjanı üreten Limprox, Türkiye'nin 81 iline gönderim yapmaktadır. Kredi kartına taksit ve indirimli havale fiyatları imkanını kaçırmayın.

Oto Şampuanıhttps://www.limprox.net/oto-arac-sampuani
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.