Limprox | Endüstriyel Halı Yıkama Deterjanları

Limprox Endüstriyel Halı Yıkama Deterjanları

Kaliteli ve profesyonel endüstriyel halı yıkama deterjanları üreten, Türkiye ve Yurtdışı satışını gerçekleştiren Limprox Halı Bakım ürünleri www.limprox.net adresinden kredi kartına taksit imkanı ve indirimli havale fiyatları ile size özel satıştadır. Yüksek kaliteli halı yıkama deterjanı ürünlerine ulaşmanız gereken sitemiz üzerinden ürünleri inceleyip, sepete ekleyip satın almak.Limprox Endüstriyel Halı Yıkama Deterjanları

Limprox Endüstriyel Halı Yıkama Şampuanı

Endüstriyel Halı Yıkama Şampuanı üreten Limprox, yüksek temizlik sağlayan aktif kimyasal bileşenleri ile halıların üzerinde yapışan kirlerin yüzeyden tutunmasını önleyerek su ile uzaklaştırılmasını sağlar. Limprox Halı Şampuanı ürünlerinin en önemli görevi hem de sert sularda hem de yumuşak sularda çok iyi çalışması ve halıların üzerindeki kir, yağ ve lekelerin kolayca temizlenmesi için görev yürütmesindedir.

Limprox Endüstriyel Halı Yıkama Leke Çıkarıcı ve Sökücü Ürünleri

Yüksek kaliteli ve performanslı halı bakım ürünleri üreten Limprox markası, bünyesinde bulundurduğu bir çok halı yıkama kimyasallarından birisi olan Halı Leke Sökücü veya diğer deyim ile Halı Leke Çıkarıcı ürünlerinin AR-GE çalışmalarını yürütüp, müşterilerin en önemli problemleri olan yağ, kahve, mürekkep, sarı leke, çay, kömür, nar, meyve suyu gibi bir çok lekelerin halı yüzeyden tutunmasını önleyerek temizlenmesini sağlar.

Halıdan Leke Nasıl Çıkarılır Sorularına Limprox ile Son!

Halıdan Bir Çok Lekelerin Çıkarılmasında Limprox Leke Sökücü ürünlerin etkisi oldukça önemlidir. Limprox Leke Çıkarıcı ürünleri ile halıların üzerinde oluşan çay, meyve suyu, meyve, nar, şeftali, kömür, sarı leke gibi bir çok zorlu lekelerde en iyi temizleme gücünü keşfedebilirsiniz. Buradaki en önemli konu halılardan leke çıkarmak konusunda tecrübeli bir birey ile Limprox Halı Leke Sökücü ürününün gücünün birleşmesidir. Halıdan Leke Nasıl Çıkarılır konularını Limprox ile artık bir çok halı yıkama firması düşünmemektedir.

Yüksek Leke Çıkarma Teknolojisini içinde barındıran Limprox Leke Sökücü ürünleri, günümüz teknolojisini kullanarak ülkemizin içinde bulundurduğu kimya sanayi alanında  ARGE çalışmaları ile en kaliteli ve profesyonel halı leke çıkarıcı ürünlerinin imali ve geliştirilmesi için gece gündüz çalışmalar yürütmektedir. Limprox Halı Leke Sökücü ürünlerinin bir çok üniversitede çalışmaları yürütülmektedir. Yüksek teknolojik gelişmelerin kullanıldığı aktif enzim yapılı leke çıkarıcı ürünler üretilerek Türkiye'mizin gelişmesinde ve ülkemiz insanlarına istihdam sağlamak için elimizden geleni yapmak için çalışıyoruz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.