Endüstriyel Çamaşırhane Kimyasalları

Sırala
Görünüm:
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

40 yıllık tecrübe ve uzman kadro ile hizmet veren Limprox Hijyen, endüstriyel kimyasal üretiminde sektörün önde gelen firmaları arasında yer alıyor. çamaşır yıkama başta olmak üzere birçok alanda hijyenik ve doğal temizlik sunan ürünleri adresinize teslim ediyoruz. Ağır lekeli ve kirli çamaşırlar için ultra konsantre kimyasal üretimine devam ediyoruz. Kimyasallar, zorlu ve hijyenik temizlik gerektiren çamaşırları ilk günkü gibi koruyor.

Kaliteli ve düşük maliyetli hizmet sunan firmamız çamaşır yıkama ürünleri ile büyük beğeni alıyor. Yüksek temizlik gücü, yenileme özelliği, doku koruyucu, parlak görünüm ve antibakteriyel temizlik sağlayan ürünlerimizi gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Leke ve kir çıkarma gücü ise tüm kuru temizleme firmalarına hitap ediyor. Profesyonel temizlik sunan kimyasalların üretimi tesisimizde devam ediyor. Tüm ürünlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Çamaşırhane Kimyasalları Çeşitleri

Çamaşır yıkama evde olduğu gibi çamaşırhanelerde de profesyonel olarak yapılıyor. Otel, hastane, klinik, kurum ve kuruluşların çamaşırhaneleri başta olmak üzere kuru temizleme hizmeti veren tüm firmaların derinlemesine temizlik sağlayan kimyasallara ihtiyacı vardır. Ahlaklı, dürüst ve çağın gerekliliklerini yerine getiren firmamız gelişen teknoloji ile birlikte ihtiyacınız olan çamaşırhane kimyasallarını beğeniye sunuyor.

Çamaşırhane kimyasalları şu şekildedir:

  • Oksijen bazlı ağartıcı
  • Klorlu ağır kir temizleyici
  • Leke ve yağ çözücü
  • ​​​​Pas sökücü, grilik giderici
  • Ana çamaşır yıkama
  • Çamaşır yumuşatıcı
  • Kan, kir sökücü

Çamaşırhane kimyasalları genellikle çamaşırın kir oranına ve leke çeşidine göre değişiklik gösterir. Tüm çamaşır yıkama işlemleri için aynı ürünü kullanmak doğru değildir.

Çamaşırhane Kimyasalları Nasıl Seçilmelidir?

Endüstriyel çamaşır yıkamada daha çok kompleks ve zorlu kirlerle karşılaşılır. Kan, kir, pas, yağ ve leke gibi çamaşırın erinliklerine işleyen maddeleri temizlemek kolay görünmese de imkansız değildir. Bu konuda profesyonel temizlik sağlayan sanayi tipi çamaşır makineleri oldukça etkilidir. Fakat çamaşır makinelerinin tek başına bu zorlu kirlerin üstesinden gelmesini bekleyemeyiz.

Eğer başarılı bir kimyasal seçimi yaparsanız profesyonel çamaşır yıkama sağlarsınız. Bu noktada çamaşırın kirlilik şiddeti ve kire neden olan maddeyi doğru tespit etmek gerekiyor. Örneğin sanayi tipi yağ bulaşmış çamaşırların klasik çamaşır yıkama ürünleri ile temizlenmesini bekleyemeyiz. Bu çamaşırlar için yağ ve kir sökücü gücü yüksek kimyasallar tercih edilmelidir.

Çamaşırhane Kimyasalları Fiyatları

Endüstriyel çamaşır yıkama profesyonel kimyasallar gerektirir. Kaliteli, etkili ve çamaşırı temizlerken yıpratmayan ürünler tercih ederseniz başarı sağlayabilirsiniz. Bu iş için üretilen birinci sınıf kimyasallar piyasada farklı fiyatlarla satışa sunuluyor. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler için firmamızı tercih edebilirsiniz. % 10 güvenli ödeme sistemimiz 256 SSL sertifikası ile korunuyor. Kart bilgileri ve kişisel bilgileriniz kesinlikle üçüncü kişilerin eline geçemez.

Çamaşır yıkama basit gibi görünse de aslında profesyonellik gerektiren bir hizmettir. Bu aşamada karşılaşacağınız kir ve çamaşır türünü doğru analiz etmezseniz farklı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Öncelikle kimyasal tercihini ucuz değil kaliteli hizmet veren firmalardan yapmalısınız. Biz kaliteli hizmeti uygun fiyata sunan ender firmalardan biriyiz. Karşılaştığınız zorlu lekeler sizi korkutmasın. Ağır kir ve yağ sökücü kimyasallarımızla hem uygun fiyata hem de doğru temizlik imkanı sunuyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.