Halı Parfümü

Sırala
Görünüm:
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Halı Parfümü, halı yıkama sektöründe çok önemli bir yere sahip üründür. Halı yıkamacıların görevi halının en iyi temizlenip, lekelerinin çıkarılmasıdır. Daha sonrasında ise paketlenmeden önce halı parfümü kullanarak halı üzerinde hoş bir koku oluşmasını sağlayarak müşterinin memnuniyetini arttırmaktır. Kaliteli halı yıkama firmaları bu konuda halı parfümünün önemini bilir ve kalıcı halı parfümünün sektöründeki müşterilerine ne kadar değerli olduğunun bilincindedir. 

Halı Parfümü Kullananlar

Halı Parfümü kullanan halı yıkamacı firmalar müşterilerini memnun eden işletmeler olarak öne çıkmaktadırlar. Özellikle kalıcı halı parfümü kullanan işletmelerin en çok tercih etmesinin sebebi, temizliğinin ve lekelerinin çıkarılmasının yanı sıra müşterilerinin temizlik hissiyatını psikolojik olarak olumlu etkilemek olmaktadır. Bu sayede halı yıkatan müşteriler halılarının tertemiz olduğu hissiyatına kapılarak halı yıkama firmasının müşteri kitlesinin artmasına sebep olmaktadır. Bu sebeple halı parfümü kullanımını bu işin bilincinde olan kaliteli firmalar kullanmaktadırlar.

Limprox Halı Yıkama Ürünleri online satış sayfasında, kaliteli ve profesyonel kalıcı halı parfümleri ürünlerini bulabileceğiniz kategori sayfasıdır. Yüksek aktiflikteki halı yıkama parfümleri ürünlerini online satış mağazamız üzerinden kolayca bulabilirsiniz. Halı Parfümü çeşitleri ile tüm ürünlerimiz kredi kartına taksit ve indirimli havale fiyatları imkanı ile satıştadır.

Yüksek kalıcılık sağlayan Halı Parfümü kullananlar grubunu merak ediyorsanız Limprox ® ürünlerine sitemiz üzerinden kolayca avantajlı olarak ulaşabilirsiniz. Halı yıkama parfümleri, yüksek esans oranları ile tüm halılarda ferahlık ve canlılık sağlar. Yeni nesil nano teknoloji halı parfümü ürünlerinden bir çok halı yıkama parfümü ürünlerine ulaşabileceğiniz online satış sitesi olan Limprox.net, bir çok ürün yelpazesi ile üretim yapıp sizlere ulaştırmaktadır. Bu sayede halı parfümü nerede satılır sorusunu sormanız gerek kalmadan burada bulabilirsiniz.

Tekstil ürünlerinde temizlik kadar güzel koku da olmazsa olmazlar arasında yer alır. Fresh ve temizlik kokusu yayan tekstil eşyaları için mikro kapsüllü tekstil parfümü kullanabilirsiniz. 10, 20 ve 30 litrelik ambalajlarda sunduğumuz ürünler oto, koltuk, döşeme, çamaşır ve halı temizliğinde vuruş yapmanızı sağlayacaktır. Uzun süre kalıcı koku veren parfüm, nano teknoloji ile geliştirilmiştir. Tekstil ürününü kullandıkça her an etrafa yeni yıkanmış gibi koku yayacaktır.

Mikro kapsül özelliği ile kalıcı koku sağlayan tekstil parfümü halı, koltuk, döşeme ve çamaşır temizliğinde kullanılıyor. Endüstriyel veya fahri temizlik için tercih edilen parfümler özel niteliklidir. Gözle görülmeyen mikrokapsüller uzun vadede patlayarak kalıcı bir etkiye neden oluyor. Tekstil ürününün yüzeyinde sürtünme oldukça tekrar tekrar patlayarak koku sağlar.

Tekstil Parfümü Nasıl Seçilmelidir?

Tekstil yüzey ve ürünlerinde güvenle kullanabileceğiniz tekstil parfümü çeşitleri kaliteli ve dayanıklıdır. Ürünün dokusuna hiçbir zarar vermeden uzun süre kalıcı koku sağlar. Ürün tercihi kullanacağınız alana göre değişiklik gösterir. Halı, çamaşır, koltuk ve diğer tekstil ürünleri için uygun parfümü tercih etmelisiniz.

Halı parfümü pratik ve ekonomik bir üründür. Halı temizliğinden sonra güzel ve kalıcı koku istiyorsanız halı parfümünü tercih edebilirsiniz. En son teknoloji ile geliştirilen ürün uzun süren koku bileşenlerine sahiptir. Halı yıkama fabrikalarının en çok tercih ettiği bu ürünümüzü siz de gönül rahatlığıyla sipariş verebilirsiniz.

Koltuk parfümü koltuk yıkama işleminden sonra nano teknoloji ile geliştirilen parfümlerimizi kullanabilirsiniz. Hoş kokusu ile müşterilerin de beğenisini kazanacak kimyasallar koltukların mis gibi kokmasını sağlar.

Halı Parfümü Ürünlerinde Bilinmesi Gerekenler

Tekstil parfümü endüstriyel alanda en çok tercih edilen kimyasallar arasında yer alıyor. Yıkama ve temizlik sektöründe hizmet veren büyük ölçekli işletmeler için kaliteli ve ekonomik ürünler sunuyoruz. Firmanız için kimyasal tercihi yapmadan önce ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Özellikle ileri teknoloji kullanarak üretilmiş mikrokapsüllü parfümlerimiz büyük ilgi görüyor.

En iyi halı parfümü ve performans ürünü arıyorsanız doğru yerdesiniz. Piyasanın en kaliteli ve kalıcı parfümlerini hizmetinize sunuyoruz. Tercih ettiğiniz üründen maksimum performans görmek istiyorsanız kalite kadar kullanım şekli de önemlidir. Tekstil ürününü temizleyip yıkadıktan sonra en son aşamada parfümü kullanmalısınız. Eğer ürünü müşteriye göndereceksiniz paketlemeden önce tekstil parfümü sprey ile sıkılır. Hoş ve etkileyici kokusu müşterileriniz tarafından da büyük beğeni görecektir.

Halı Parfümü Fiyatları

Temizliğin en çarpıcı belirtilerinden biri de hoş kokudur. tekstil parfümü kimyasalları ile halı, koltuk, çamaşır gibi tekstil ürünlerini temizledikten sonra parfümlemelisiniz. Parfüm üretiminde kullanılan teknoloji ürünlerin fiyatını da etkiliyor. Mikrokapsüller içeren halı parfümü fiyatları değişiklik gösteriyor.

Derinlemesine yaptığımız temizliği halı parfümü ile taçlandırmak isteyen işletmelere uygun fiyatlı ve ekonomik ürünler sunuyoruz. Koltuk parfümü fiyatları arasından da en makul fiyat seçeneklerini firmamızda bulabilirsiniz. Sunduğumuz ürünler arasında kendinize en uygun olanı bütçenizi zorlamadan satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.