Oto Lastik Parlatıcı

Sırala
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Lastik Parlatıcı Toptan

Kalıcı ve parlak görünümlü lastik parlatıcı Limprox ® oto ve araçlarda kullanılan ciddi bir üründür. Oto yıkamacıların tercihi olan Limprox ® ürünleri lastiklere zarar vermez, aksine besleyicilik sağlar. Nötr ph aralığında olan Limprox ® Lastik Parlatıcı ürünü lastiklerin ilk günkü gibi simsiyah görünmesini sağlar. Uzun süren temiz ve kalıcı görünümü ile aracını sevenlerin tercihidir.

Yüksek performanslı Limprox ® Lastik Parlatıcı ürünümüz aracına önem verenlerin tercihi olduğu kadar hem yurtiçi hem de yurt dışında tercih haline gelen önemli ürünlerden birisidir.

Lastik parlatıcı ürünler aracın oldukça şık görünmesini sağlayan önemli bakım ürünlerinin başında gelir. Kaliteli ve bakımlı lastik isteyen araç sahipleri bu ürünleri kullanmayı ihmal etmiyor. Ancak araç sahipleri alanında uzman markaların ürünlerini kullanırsa daha etkili sonuçlar alabiliyor.

Lastik Parlatıcı Nasıl Kullanılır?

Lastik parlatıcı oldukça pratik ve kolay bir biçimde araç lastiğine uygulanır. Ancak bu ürünleri kullanmak isteyen araç sahiplerinin doğru kullanımı öğrenmesi oldukça önemlidir. Bu ürünleri kullanmadan önce nitelikli ürünün kullanıldığına emin olmak gerekiyor.

Lastik parlatıcı kullanmaya başlamadan önce uygulanacak yüzeyin temiz bir bezle silinip yüzeyin kirden arındırılması gerekiyor. Bu işlem sona erdikten sonra ürünü yeterli miktarda yüzeye uygulamak yeterlidir. Parlatıcı ürünler yüzeye uygulandıktan kısa bir süre sonra lastiğin parlak ve ilgi çekici görüntüsü ortaya çıkacaktır.

Lastik parlatıcı sprey kullanırken yüzeyin ıslak olmaması oldukça önemlidir. Çünkü ıslak yüzey, parlatıcının etkisinin azalmasına neden olur.

Lastik Parlatıcı Ürünlerinde Bilinmesi Gerekenler

Lastik parlatıcı sprey alacak bireyler ürünleri yakından tanımak istiyor. Lastiklerin parlamasını sağlayan bu ürünler standart olarak üretilmez. Bu ürünler model ve janta bağlı olarak farklı içeriğe sahip olabiliyor. Aracına uygun içerikteki ürünlerin tercih edilmesi yüksek verim elde etmeye yardımcı olur.

Lastik parlatıcı ürünler yüzeydeki pas ve kirlerin kısa sürede arındırılmasını sağlar. Bu da parlatıcı ürünlerin en önemli avantajlarından birisi olarak kabul ediliyor.

Lastik parlatıcı lastiğin geç kirlenmesini sağlar. Geç kirlenmeyen lastikler sayesinde araçlar oldukça ilgi çekici ve kaliteli görünüyor.

Lastik parlatıcı kuru ya da ıslak formüllerle üretilmiştir. Farklı içerik ve detaylarla üretildiği için birçok farklı araç markasında sorunsuz bir şekilde kullanılabilir.

Araba lastik parlatıcı kullanmak için ekstra bilgi ya da efor sarf etmeye gerek yoktur.

Lastik Parlatıcı Fiyatları

Lastik parlatıcı satın alacak bireylerin merak ettiği konulardan birisi fiyat bilgisidir. Araç sahipleri bu alanda satılan ürünlerin fiyatını detaylı olarak öğrenmek istiyor. Ancak bu alanda standart bir fiyattan söz edilemez. Çünkü ürünün özelliklerine bağlı olarak lastik parlatıcılar farklı fiyatlar üzerinden satılabilir.

Oto lastik parlatıcı birçok farklı marka tarafından üretilmiştir. Markanın özelliklerine, ürün içeriğine ve litreye bağlı olarak araç sahipleri bu ürünler için farklı fiyatlar ödüyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.