Oto Bakım Ürünleri

Sırala
Görünüm:
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Oto Yıkama Temizlik ve Bakım Ürünleri

Lastik Parlatıcı

Limprox Lastik Parlatıcı ürünleri ile en kaliteli siyahlık ve parlaklık etkisi iel lastiklere zarar vermeden parlatmayı sağlayan önemli bir oto bakım ürünüdür. Yağ yapısı, toz tutmayan teknolojisi ile kauçuk tabanlı karbon lastiklerin zarar görmemesini sağlayan önemli oto temizlik ve bakım ürünüdür. Konsantre etkisi ile oto yıkamacıların en çok tercih ettiği önemli ürünlerden birisidir. Oto yıkamacıların dışında lastik parlatıcı sprey ile arabasına önem ve değer veren kullanıcıların en önemli tercihidir.

Oto Şampuanı

Oto yıkamacıların en çok kullanıdığı ürünlerden birisi olan Oto Şampuanı ürün grubu ile Limprox, fırçasız oto köpük şampuanı ürünlerini üretmektedir. Bu ürünler ultra konsantre olup yüksek temizlik, parlaklık ve araç üzerinden canlılık sağlayan çok önemli araç temizlik ürünlerinden birisidir. Limprox Fırçasız Oto Köpük Şampuanı, yoğun köpük oluşumu sayesinde araç kaportasının tamami ile kaplanıp, yüksek temizlik performansı sağlanmasında çok önemli bir araç temizlik ürünüdür.

Jant Temizleyici

Limprox Jant Temizleyici ürünümüz ile oto yıkamacı ve aracına değer veren müşterilerimize özel jantlarda oluşan balata tozları, kirlilik ve pisliklerin kolayca temizlenmesi için özel oto bakım ve temizlik ürününü üretmekteyiz. En etkili ve doğru ürünü araçlarına zarar vermeden profesyonel bir şekilde hizmet sunarak müşterilerimizle buluşturmaktayız. Oto yıkamacılara özel bidon ve aracına önem veren müşterilerimize özel olarak ise sprey şeklinde üretimimiz mevcuttur.

Torpido Parlatıcı

Limprox Torpido Parlatıcı ve Göğüslük Sütü, aracına değer veren tüm müşterilerin tercih ettiği oto bakım ürünüdür. Kullanıldığı kauçuk alanlarda, siyah plastik aksamlar ve göğüslük torpido ön konsollarda besleyici parlaklık etkisi sağlar. En ufak bir zarar vermeyen koruyucu bir katmak oluşturur. Kir ve toz tutmayan yapısı ile aracına önem veren müşterilerimizin en çok kullandığı ürünlerden birisidir. 

Hızlı Cila

Limprox Hızlı Cila ürünü üstün performanslı, yüksek parlaklık ve su iticilik sağlayan özel oto bakım ürünüdür. İçeriğindeki özel bileşenler sayesinde kullanıldığı bölgede besleyici parlaklık sağlar ve katman oluşturarak bölgenin sudan, tozdan uzaklaştırılmasını sağlar.

Motor Blok Temizleyici

Limprox Motor Blok Temizleyici ile araçlarınızı motorlarında oluşan tüm kirlilik, pislik ve yağların giderilmesini sağlayabilirsiniz. Yüksek kalite olması sebebiyle etkin temizleme gücü sağlar. Motor yüzeyini parlatır ve canlı tutar. İçeriğindeki inhibitör sayesinde araç motoruna zarar vermez. Kullanıldıktan en geç 1-2 dakika sonra durulması önemlidir.

Detay Temizleyici

Limprox Detay Temizleyici ile aracınızın tüm plastik aksamlarının, döşeme, tavan ve koltuklarının güvenle temizlemesini sağlayabilirsiniz. İçeriğindeki bileşenler sayesinde yüksek temizlik gücü etkisi gösterir. Parlak görünüm ve yüksek kir sökücü niteliğindedir. 

Oto Sprey Temizleyici

Limprox Oto Bakım Sprey Temizleyici Ürünleri olarak Lastik Parlatıcı, Torpido Parlatıcı, Hızlı Cila, Motor Blok Temizleyici, Jant Temizleyici, Detay Temizleyici ürünleri ile sitemiz üzerinden 500 ml sprey şişelerinde satıştadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.