Neden Konsantre Halı Şampuanı

Neden Konsantre Halı Şampuanı?

Neden Konsantre Halı Yıkama Şampuanı

Konsantre halı şampuanlarının diğer halı şampuanlarına göre tercih edilme nedeni
için farklı noktalar belirtilebilirken, konsantre ürünün birçok anlamda avantajlı olduğu da görülmektedir. Konsantre halı şampuanlarının kullanılması özellikle ekonomik anlamda kullanıcılara oldukça fazla fayda sağlarken, ambalaj maliyetlerinden kullanım maliyetlerine kadar oldukça fazla noktada konsantre halı şampuanlarının ön plana çıktığı görülmektedir.

Konsantre Halı Şampuanı Sayesinde Maliyetlerin En Az %20 Oranında Düşürülmesi

Konsantre halı şampuanları konsantre özelliklerinden ve halı şampuanı formülü dolayısıyla her yıkamada daha az deterjan sarfiyatı sağlarken, konsantre olmayan halı şampuanlarına göre birkaç kat daha fazla kullanım avantajına sahip olabilmektedirler. Sadece halı şampuanları değil tüm konsantre temizlik ürünleri daha az ürün adedi oluşturmakta, tüketici konsantre tercihinden dolayı her bir ürüne ayrı bir maliyet harcamaktansa konsantre ürünlere bir defada tek bir maliyetle sahip olma şansı yakalayabilmektedir. Aynı şekilde bu durum konsantre olmayan ürünlerin ambalaj maliyetlerine de yansımaktadır.  Konsantre olmayan ürünler konsantre halı şampuanı kıyaslamasında daha fazla ambalaja ihtiyaç duyacakları için ambalaj maliyetlerinin ürün fiyatlarına yansıması da kaçınılmaz olmaktadır. Bu durumun bir ileri noktasında tüketicilerin nispeten daha kalitesiz ürünü daha pahalıya mâl etmesi gibi bir olumsuzlukla da karşılaşılabilir. Bunlara ek olarak ürünlerin bu özelliklerinden dolayı konsantre ürünlerin nakliye maliyetlerinin de oldukça düşük olması, kaliteli ürünlerin her anlamda daha ucuza gelmesinin de bir anahtarı konumunda olacaktır. Konsantre ürün kullanımı her bakımdan tüketicinin lehine olmakla beraber özellikle Avrupa Birliği ülkelerinde tüm halı şampuanlarının konsantre olarak tüketiciye sunulduğu gözlemlenmektedir.

Konsantre Ürünler Müşteri Memnuniyeti Sağlama Açısından Oldukça Önemli

Ürün maliyetleri ve maddi anlamda avantajları bir kenara bırakılacak olursa konsantre ürünler için müşteri memnuniyetini sağlama açısından oldukça önemli noktalar barındırıldığı da ifade edilebilir. En iyi halı yıkama şampuanı hangisi sorusundan ziyade en etkili temizlik gücü, parlaklık ve yumuşaklık yanında uygun fiyat ve müşteri memnuniyeti konsantre halı yıkama şampuanları için oldukça önemli detaylar olarak göze çarpmaktadır. Her anlamda müşteriyi memnun eden konsantre halı yıkama şampuanlarının kullanım alanlarının gittikçe genişlediği de belirtilmelidir.

Limprox Halı Şampuanı olarak sizlere en avantajlı konsantre halı yıkama deterjanlarını sunmaya, kalitemizden ödün vermeyerek en iyi şekilde hizmet vermeye çalışıyoruz. Limprox Konsantre Halı Şampuanında bulabileceğiniz üstün temizleme gücü, canlı ve parlaklık sağlayan ultra enerjili bileşenler, yumuşatıcıya gerek kalmadan halılarda yumuşaklık sağlayan dokunduğunuzda cilde estetik yumuşaklık sağlayan bileşenler mevcuttur.

Halı yıkama sektöründe eksikliklerin farkındayız. Bu sebeple farklı olmakla beraber, yenilenmeye yenileşmeye ihtiyacı olan halı yıkama sektöründe çağın gerekliliği olan olağanın dışında teknolojik gelişmelerle en üstün kaliteyi yakalama çabasındayız.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.