Halı Yıkamacılar İçin Kalıcı Halı Parfümü

Kalıcı Halı Parfümü

Kalıcı Halı Yıkama Parfümü

Halı parfümü için kalıcılık özelliği
bu yönde yapılan uygulamalar için oldukça önemli bir detay olmakla beraber halı yıkama ardından müşteri memnuniyetinin üst düzeye çıkarılması için halı üzerine yapılan bir uygulama olarak göze çarpmaktadır. Etkili ve kalıcı koku içeren halı parfümleri sürekli müşteri artışı sağlamanın anahtar konumlarından biri olurken sadece halılar için değil perde, çamaşırlar ve kumaş döşemeli mobilyalar için de uygulanmaktadır. Özellikle nano teknoloji halı parfümü kullanıcılara oldukça önemli avantajlar sağlamaktadır.

Halı Parfümü Üretilmesi

Halı parfümleri müşteri algılarına hitap eden önemli kazanımlar sağlamakla birlikte güze kokulu çeşitli bitki ve çiçeklerden üretilen önemli birer vasıtadır. Halı parfümü nasıl yapılır sorusu için verilecek ilk cevap, son dönemde sadece kimyasal alaşımlı kalıcı halı parfümleri de üretilirken kokuların ilk aşamada esans olarak üretildiği, daha sonra birkaç emülgatör ve alkol vasıtasıyla parfüm haline getirilen bu kokuların halı yıkamalarında oldukça önemli bir yere sahip olduğu da görülmektedir. Kalıcı halı parfümleri tek başına duyulara hitap eden bir koku olabileceği gibi, bir kokuda birden fazla koku şeklinde de algılanabilir. Ayrıca üst notlarda ayrı bir koku, orta notlarda ayrı bir koku ve dip notlarda ayrı bir koku ve derinlik hissi yaratabilen kalıcı halı parfümleri de görülmektedir. Kalıcı halı parfümü halı sektörde önemli rol oynar. Halı yıkama firmalarının aradığı bir özelliktir.

Kalıcı Halı Parfümlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kalıcı halı parfümlerinden ziyade müşteriler için aslında en önemli husus halıların olması gerektiği gibi temizlenmesi olarak ön plana çıkarken, halı parfümleri yapılan halı temizliğinin önemli bir yansıması şeklinde olmalıdır. Halı yıkamacıların kullandığı parfümler aynı zamanda müşteride bir temizlik hissi yaratmalıdır. Kalıcı halı parfümleri son on yılda Türkiye’nin yanı sıra Orta Asya ve Avrupa’da oldukça sık kullanılan bir detay olmakla beraber Türkiye’nin halı parfümü esansı konusunda şu an için tamamen dışa bağımlı olduğu da görülmektedir. Böylelikle yurt dışından ithal edilen esanslar yanında etanol olarak ifade edilen etil alkoller de kalıcı halı parfümlerin önemli bir hammaddesi durumundadır. Halı parfümünde kalıcılık ve temizlik hissi ihmal edilmemelidir.


Halı Parfümü - https://www.limprox.net/hali-parfumu

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.