Adana Halı ve Koltuk Şampuanı

Adana Halı Koltuk Şampuanı

Adana İlçeleri Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir ilçelerinde halı şampuanı arayan halı yıkama firmalarına özel ücretsiz kargo imkanı ile üreticiden halı yıkamacıya özel halı yıkama şampuanları, kalıcı halı parfümleri, halı leke çıkarıcı ve sökücü ürünlerini Adana'nın tüm bölgelerine göndermekteyiz.

Kalite Ürünler

Adana Halı Yıkama Firmaları

Adana İli ve İlçelerine özel halı yıkama şampuanı üreten Limprox ® yüksek kaliteli ve konsantre ürün üretip size ilk elden gönderen taleplerinize çözüm bulan önemli bir firmadır. 

Halıların temizliğinde yüksek temizleme gücü, halılarda yumuşaklık, canlılık ve parlaklık sağlayan etmenleri sayesinde halıların çok kolay yıkanıp temizlenmesini sağlayarak müşterilerin memnuniyetini arttıran önemli bir üründür.

Adana Koltuk Yıkama Şampuanı

Adana ili ve ilçelerine özel koltuk şampuanı ürünü üreten Limprox ® düşük köpüklü, kolay durulanabilir, yüksek temizlik performanslı ve koltuklara zarar vermeyen nötr ph aralığında önemli ve sektöründe ciddi satış portföyüne sahip üründür.

Koltuk Yıkama Deterjanı Limprox ® ürünlerine ulaşabilmek için www.limprox.net adresinden satın alabilir, 0850 302 47 57 numaralı telefonlardan müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.