x

Özel ve Teknik Kimyasallar

Sırala
Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Endüstriyel teknik ürünler birçok alanda gereksinim duyulan kimyasallardır. Sondaj, gider, mutfak, kazan, genel temizlik gibi sektörlerde bu kimyasalların rolü büyüktür. Özel kimyasallar temizliğin xl boyutuna katkı sağlıyor.

Tıkanıklık ve aşırı birikme sonucu oluşan kirlerin sökülmesi teknik bilgi ve ürün gerektirir. Birinci sınıf kimyasallarımız farklı cihaz ve makinelerde kullanıma uygundur. Derinlemesine temizliğin yanı sıra teknik çalışmalarda da ürünlerimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Teknik ürünler arasında sondaj yapma ve yağ çözme konusunda başarısı kanıtlanmış kimyasallarımız bulunuyor. Ürünlerimiz son derece güvenilir ve kalitelidir. Teknik çalışmalarınıza katkı sağlayacak bu ürünleri firmamız güvencesi ile satın alabilirsiniz.

Teknik Ürünler Nelerdir?

Sondaj çalışmalarında kullanabileceğiniz sondaj köpüğü en önemli teknik ürünler arasında yer alır. Yüksek kaliteli ve yerel üretim olan bu ürün konsantredir. Derin sondaj işlerinde tıkanıklığı kolayca açmak için kullanılır. Sondaj makinasında etkili bir performans sunan teknik ürünler havalı sondaj için oldukça iyi bir kimyasaldır.

Yağ çözücü yüksek kaliteli yapısıyla yağ moleküllerinin yapısını bozuyor. Ortamdan parçalanarak kopan yağ moleküllerinin yüzeyden dökülmesini sağlıyor. Sprey şişelerde kolayca kullanabileceğiniz bu ürün alkali yapıdadır.

Teknik Ürünlerde Bilinmesi Gerekenler

Teknik ürünler adından da anlaşılacağı üzere teknik uygulamalarda kullanılan kimyasallardır. Klasik yöntemlerle temizlenmeyen ağır kir ve birikintileri temizlemek için son derece idealdir. Bu ürünler yapısı gereği şiddetli içeriğe sahip olduğu için kesinlikle çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza edilmelidir. Ürünler güneş görmeyen ve oda ısısında saklanmalıdır. Cihaz içerisinde kullanılacak ürünler talimata uygun bir şekilde seyreltilmelidir.

Teknik ürünler yüksek performansa sahip kimyasallardır. Profesyonel kişiler tarafından kullanılmalıdır. Ayrıca kullanırken maske ve eldiven kullanmanızı tavsiye ederiz. Özellikle yağ sökücü ve sondaj köpüğü için yeterli donanıma sahip olmalısınız. Üstün formüllü ve güçlü ürünler, endüstriyel temizlikte % 100'e yakın bir performans sunuyor.

Teknik Ürünler Nasıl Seçilmelidir?

Teknik ürünler kir, leke ve birikinti çözmede oldukça etkilidir. Bu ürünler gelişmiş teknoloji ile üretiliyor. Benzer ürünleri bulabileceğiniz birçok firma vardır. Bu firmalar arasında tercih yapmadan önce sunulan hizmetin kalitesini değerlendirmelisiniz. Merdiven altı üretim yapan firmalar hem sağlığınızı hem de bütçenizi riske atar. Ayrıca müşterilerinize de kaliteli hizmet sunmak için seçim yaparken profesyonel firmalardan yana olmalısınız. Yerli üretim yapan firmamız belgeli ve sertifikalı kimyasallar hazırlıyor.

Teknik ürünler kategorisinde seçim yaparken kullanacağınız alan çok önemlidir. Sondaj çalışmalarında tercih edebileceğiniz köpük ürün yüksek konsantrasyona sahiptir. İnatçı yağ lekelerini her türlü zeminden arındırmak için yağ çözücü ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Teknik Ürün Fiyatları

Teknik ürün fiyatları firmadan firmaya değişiklik gösteriyor. Bu ürünler 30 ve 60 kg ambalajlarda sunuluyor. Firmamız kaliteyi ucuza mal etmek isteyen işletmelere büyük kolaylık sağlıyor. Her bütçeye uygun fiyat seçeneklerimiz bulunuyor. Makul fiyatlardan ürün tedarik etmek istiyorsanız 7/24 online sipariş oluşturabilirsiniz.

​​​​​​

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.