İstanbul Oto Yıkama Şampuanı

İstanbul Oto Yıkama Şampuanı

İstanbul ili Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Üsküdar, Ümraniye, Zeytinburnu, Merkez ilçelerine üretilen Limprox Oto Şampuanı ürünlerine sitemiz üzerinden kredi kartına taksit ve indirimli havale fiyatları ile sahip olabilirsiniz.

Fırçasız Cilalı Oto Köpük Şampuanı

İstanbul Fırçasız Cilalı Oto Köpük Yıkama Şampuanı

İstanbul ilinde bir çok firma ve markada fırçasız oto köpük şampuanı ürününe denk geleceksiniz. Bunların bazıları saygın ve sağlık bakanlığı izinli olup üretim yapanlar olup, en büyük çoğunluğu ise izinsiz olarak üretim yapan tabiri caiz ise merdiven altı deterjan firmalarıdır.

Limprox Fırçasız Oto Köpük Şampuanı ürününün en belirgin avantajı üretilir iken kaliteli ve profesyonel ekip tarafından üretilmesidir. Sektörde 1980li yıllardan beri  yoğrulan bir kimyacının ve  devamında iyi bir ekibinin AR-GE çalışmaları sayesinde araçlara ve müşterilerine önem veren oto yıkamacıların taleplerine olumlu cevap veren oto bakım ürünü olmuştur.

Limprox Fırçasız Oto Şampuanı Özellikleri

Limprox Fırçasız Oto Şampuanı yapısı itibari ile araç dış yüzeyinde çok iyi temizlik sağlar.

Yüksek köpürme özelliği mevcuttur.

Yapısı itibari ile cilalama niteliği mevcut olduğundan dolayı araç dış yüzeyine ışıl ışıl bir görünüm sağlar.

Araç kaportasına zarar vermeyen inhibitörlere ve formülizasyona sahiptir.

İstanbul Oto Şampuanı Toptan

İstanbul iline özel toptan oto şampuanı satışımız mevcuttur. Kaliteli oto şampuanı ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Bize ulaşmak için info@limprox.net üzerinden veya +90 850 302 47 57 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

İstanbul Oto Köpük Şampuanı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.