İstanbul Halı ve Koltuk Yıkama Şampuanı

İstanbul Halı ve Koltuk Yıkama Şampuanı

İstanbul ili Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Üsküdar, Ümraniye, Zeytinburnu, Merkez ilçelerine özel olarak formülize edilen halı ve koltuk yıkama deterjanları ve şampuanı grubu ile kaliteli profesyonel 1. sınıf halı ve koltuk bakım temizlik ürünlerini üretiyoruz.

Halı Şampuanı

İstanbul Halı Yıkama Şampuanı

İstanbul iline özel üretilen Limprox Halı Şampuanı ürünleri yüksek temizlik performansı, halılarda canlılık ve parlaklık sağlayan yapısı, yumuşaklık veren özel formülizasyonu sayesinde aranan en kaliteli halı yıkama deterjanıdır.

İstanbul halı yıkamacı firmalar tarafından en çok aranan ürünlerden biri olan Limprox Halı Şampuanı ürünümüzde en çok dikkat çeken noktalardan birisi oluşan sarı lekelere karşı yüksek temizleme gücüne sahip olması. Bu sayede leke çıkarıcı ürünlere ihtiyacın çok az olmasıdır.

Limprox Halı Şampuanı ürünleri nötr ph ile üretildiğinden dolayı en hassas halılarda bile güvenle temizlik sağlar. Renk atması, bozulma gibi problemler çıkarmaz.

İstanbul Koltuk Yıkama Şampuanı

İstanbul iline özel üretilen Limprox Koltuk Şampuanı ürünleri ile en hassas koltuklarda bile güvenle temizlik yapabileceksiniz. En önemli özelliği hassas koltuklarda zarar vermeyen nötr yapıda olması sebebi ile Limprox Koltuk Yıkama Şampuanı koltuk yıkamacıların en önemli tercihlerinden birisi haline gelmiştir.

Limprox Koltuk Deterjanı ürünümüz üstün temizlik performansının yanı sıra, koltukların ışıl ışıl parlamasını, canlı kalmasını ve yumuşacık olmasını sağlayıcı özel bileşenlere sahip nano performans yaşam ürünüdür.

%100 Ekolojik olup, biyolojik olarak parçalanabilir hammaddelerden üretilmektedir. Kaliteli profesyonel koltuk yıkama firmalarının tercihi Limprox ürünlerini sizde deneyin farkı görün!

Koltuk Şampuanı


.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.