Hakkımızda


2002 Yılından İtibaren Yalçınkaya Kimya Olarak, Endüstriyel Temizlik Kimyasalları Üretimi Yolculuğunda 2004 Yılı İtibari İle Limprox ® Markasını Yaratarak Kaliteli Ve Profesyonel Konsantre Temizlik Ürünleri Üreterek Faaliyetlerimizi Güçlendirdik.

35 Yıllık Güçlü Tecrübe ve Uzman Kadromuz İle Sizlere Hizmet Sunmanın Gururunu Yaşıyoruz. 2011 Yılından itibaren CYK GROUP Olarak Şirketleşmiş, Faaliyetlerimizin Güçlenmesi İçin Uğraş Vermiş Bulunuyoruz. 

2015 Yılından İtibaren Online E-Ticaret Ortamına Girerek Bir Çok Sitede Ürünlerimizin Satışını Gerçekleştirdik. 2018 Yılı İtibari İle Limprox.net Adresini Kurarak Online Ödeme Kanalları İle Güvenli Bir Satış Ağı Kurmayı Amaçladık.

Firmamız Kurulduğu Günden Bugüne Bir Çok Marka ve İş Ortaklarımız İle Fason Üretimler Gerçekleştirdik. Müşterilerimize Güven Çerçevesinde Daima Çözümü Amaçladık. 

Faaliyet Alanlarımız İçerisinde Tüm Özel Sektör, Kamu Kurum Kuruluşları ve Son Nihai Tüketicilerin İhtiyaçlarına Cevap Vermekteyiz.

Vizyonumuz; Kaliteden Ödün Vermeden Etkin Çözümler Sağlamak, Türkiye'mize Hem İç Piyasada Hemde Dış Piyasada Yarar Sağlamaktır.

Misyonumuz; Kaliteli Temizlik Ürünlerine Sahip Olmanın Herkesin Hakkı Olduğunu İnanıyoruz. Limprox Ailesi Olarak, Yerli ve Milli Sermayeye Değer Veren Halkımıza, İş Ortaklarımıza ve Tedarikçilerimize AR-GE Çalışmalarımız İle Yararlı Olabilmek Kaliteli Ürünler Sağlamak İstiyoruz.

Limprox.net Adresinden Geçtiğiniz Tüm Ürünlerimizde Güvenli Olarak Satın Alabilirsiniz. Limprox.net %100 Güvenli E-Ticaret Platformudur.

Limprox.net Üzerinden Satın Aldığınız Tüm Ürünler Tüm Türkiye'nin 81 İle Kolayca Gönderimi Sağlanmaktadır.


0850 302 47 57 Numaralı Telefonlarımızdan Kolayca Ulaşabilir, Müşteri Temsilcimiz İle Görüşüp Ürünlerimiz İle İlgili Bilgiler Alabilirsiniz.

Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ediyoruz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.