Amasya Halı Koltuk Yıkama Şampuanı

Amasya Halı Koltuk Yıkama Şampuanı

Amasya ili Merkez, Merzifon, Suluova, Taşova, Gümüşhacıköy, Göynücek, Hamamözü ilçelerine özel olarak üretilen Limprox Halı Şampuanı ve Koltuk Şampuanı ürünlerimiz Amasya Halı Yıkama ve Amasya Koltuk Yıkama firmalarına özel olarak formülize edilmiş, yüksek temizlik sağlayan halı yıkama temizlik bakım kimyasalıdır.

Amasya Halı Şampuanı

Amasya Halı Yıkama Şampuanı


Amasya Halı Yıkama firmalarına özel olarak yüksek temizlik görevini en iyi şekilde yerine getiren, sarı lekelerden ve diğer lekelerden halıları koruyan, parlaklık ve canlılık katan, yumuşatıcı etkisi ile hoş bir hissiyat sağlayan halı şampuanı üretmek için yıllardır AR-GE çalışmalarına önem verdik. Bu sebepler Limprox Halı Şampuanı ürünlerini size özel olarak ürettik. Amasya ili halı yıkamacıları dışında Türkiye'nin her yerine ve yurtdışında belli bölgelerde ülkemiz için çalışmaktayız.

Leke sökücü kullanımını en aza indirgeyen Limprox Halı Şampuanı ile halen daha tanışmadı iseniz sizi bekliyor olacağız. :)

Amasya Koltuk Yıkama Şampuanı

Amasya ilindeki bir çok koltuk yıkamacı firmaların problemi müşterisini memnun edebilecek bir koltuk şampuanı bulamamak oluyor. Ülkemizde koltuk şampuanı adına AR-GE çalışması yapılmamaktadır. Bu sebeple 30 yılı aşkın tecrübemiz ve kurumsallaşmış ürün portföyümüz ile kaliteli koltuk şampuanı üretmek için yıllardır çalışıyoruz.

Amasya koltuk yıkama firmalarına özel imal ettiğimiz Limprox Koltuk Şampuanı ürünümüz ile kaliteli temizlik, makinelere uyumlu köpüğü ayarlı formda ürün, parlaklık ve canlılık sağlayan yapısı ve yumuşatıcı etkisi ile yumuşaklık sağlayan en kaliteli koltuk şampuanı deterjanıdır.

Yeni Nesil Limprox Koltuk Yıkama Şampuanı ve Ürünleri ile Profesyonel Temizlik Çok Kolay. İndirimli Fiyatlarla Sizi Bekliyoruz!

Amasya Koltuk Şampuanı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.