Ağrı Oto Yıkama Şampuanı

Ağrı Oto Yıkama Şampuanı

Ağrı ili Merkez, Diyadin, Doğubayazıt, Eleşkirt, Hamur, Patnos, Taşlıçay, Tutak ilçelerine özel olarak üretilen Limprox Oto Şampuanı ürünlerimiz 1. sınıf kaliteli hammaddelerden imal edilmektedir.

Ağrı ilindeki oto yıkama firmalarına en üstün müşteri memnuniyeti sağlamak için kaliteli olarak formülize edilmektedir. Yüksek temizlik gücünde, cila parlaklık özelliğinde, inhibitör ilavesi olaması nedeni ile araç kaportasında zarar vermeyecek bileşenlerle desteklenmiş özel bir üründür.

Ağrı Oto Yıkama Şampuanı


Ağrı Fırçasız Oto Köpük Yıkama Şampuanı

Ağrı ilinde en önemli sorunun kaliteli oto yıkama şampuanı olduğunun farkında olan araştırma geliştirme (AR-GE) çalışmalarına buna yönelik geliştiren bir firma olarak profesyonel oto köpük şampuanı üretmekteyiz.

Limprox Fırçasız Oto Köpük Şampuanı ürünümüz;


- Yüksek temizlik performansı sağlar.

- Araç yüzeyine zarar vermez.

- Yüksek köpük görseli sağlar. Bu oluşan köpük tabakası araç kaportasını sararar temizlik performansını olumlu arttırır.

- Cilalı olması nedeni ile aracın dış yüzeyinde ışıltı ve canlılık katmanı sağlar.

Ağrı Cilalı Oto Yıkama Şampuanı

Ağrı İline özel olarak üretilen oto yıkama şampuanı, yüksek temizlik özelliğinin yanı sıra parlaklık sağlayan kimyasallar sayesinde cila özelliği sağlar. Oto yıkamaların en önemli sorunlarını çözen, en kısa sürede aracın temizlenmesini ve müşterinin olumlu yanıt bulmasını sağlayan oto bakım temizlik ürünüdür.

Ağrı Oto Köpük Şampuanı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.