Afyonkarahisar Oto Yıkamacılar

Afyonkarahisar Oto Yıkamacılar

Afyonkarahisar İli Merkez, Başmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar, İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Sandıklı, Sincanlı, Sultandağı, Şuhut ilçelerine özel lastik parlatıcı, torpido parlatıcı göğüslük sütü, fırçasız cilalı oto şampuanı, hızlı cila, jant temizleyici vb. bir çok oto yıkamacılar için Limprox Oto ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Afyon Oto Yıkamacılar

Afyon Oto Yıkama Firmaları

Afyon iline özel kaliteli ve profesyonel Limprox Oto Bakım ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Ürün gamımız içerisinde konsantre lastik parlatıcı sayesinden üstün parlaklık ve kalıcılık sağlayarak müşterilerinizin lastiklerini parlatabilirsiniz. Üstelik 1:3 oranında konsantredir. Çok ekonomiktir.

Torpido Parlatıcı Göğüslük Sütü ile oto yıkamacıların müşterilerinin araçlarını kolayca temizleyip, parlatabileceği bir üründür. 1:3 oranında sulandırılabilir bir ürün olan torpido parlatıcı ürünlerimiz oto yıkama firmalarının vazgeçilmez ürünüdür. Kış aylarında ayak izlerinin temizlenip, çıkarılmasında ve bölgenin parlatılmasında önemli rol oynar.

Jant temizleyici ürünümüzde aynı şekilde 1:3 oranında su ile seyreltilebilir özel bir üründür. İçeriğindeki noniyonik aktif maddeler sayesinden alaşımlı ve bir çok krom jant türünde biriken ve yapışan balata tozlarının yüzeyden sökülüp uzaklaştırılmasını sağlar.

Motor Temizleyici ürünümüzde aynı şekilde 1:5 oranına kadar su ile seyreltilebilir. Bu sayede motor üzerinde oluşan kir ve yağ gibi zorlu süreçte en büyük destekçiniz olacaktır. Müşterilerinizin motorlarını temizlemek için önemli bir oto temizlik bakım ürünüdür.

Cilalı Fırçalı Oto Şampuanı ve Fırçasız Oto Şampuanı serileri ile üstün temizlik gücü sağlayan Limprox ürünleri, Afyonkarahisar bölgesinde önemli görev gören oto bakım temizlik ürünüdür. Oto köpük serileri ile yüksek köpük gösterisi, çok iyi temizlik gücü, kaliteli cila görevi görür. Bu sayede en kısa sürede, en iyi kalitede temizlik gücü sağlayabilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.