Afyonkarahisar Halı Koltuk Şampuanı

Afyonkarahisar Halı Koltuk Şampuanı

Afyonkarahisar İli Merkez, Başmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar, İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Sandıklı, Sincanlı, Sultandağı, Şuhut ilçelerine özel olarak halı ve koltuk yıkama işletmelerine formülize edilmiş Limprox Halı ve Koltuk Şampuanı ürünlerine Limprox.net web sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Afyonkarahisar Halı Şampuanı


Afyonkarahisar iline özel halı yıkamacı firmalar için özel formülize edilmiş olan Limprox Halı Şampuanı , ultra konsantre ve yüksek temizlik gücündedir. Halılar üzerinde parlaklık ve canlılık sağlar. Halıların yumuşacık olmasını hissettirerek yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

Afyon Halı Yıkama Şampuanı

Afyonkarahisar Koltuk Şampuanı


Afyonkarahisar ilinde ikamet eden koltuk yıkamacı firmalar için üretilen Limprox Koltuk Şampuanı , nötr ph ile formülize edildiğinden dolayı en hassas noktalarda bile koltuklara zarar vermeden kolayca temizlik sağlayan önemli bir koltuk yıkama deterjanı ürünüdür. Limprox Koltuk Şampuanı, içeriğindeki yüzey aktif maddeler sayesinden leke çıkarıcılara %90 oranında ihtiyaç duymadan lekeleri kolayca söker atar.


Afyon Koltuk Yıkama Şampuanı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.