Adıyaman Oto Yıkamacılar

Adıyaman Oto Yıkamacılar

Adıyaman İli ve Merkez, Kahta, Besni, Gölbaşı, Gerger, Sincik, Çelikhan, Tut, Samsat ilçelerinde bir çok oto yıkama firmasına özel olarak üretilen Limprox Oto Yıkama Bakım Ürünleri ile kaliteli ve profesyonel hizmet vermekteyiz.


Adıyaman Oto Yıkamacılar


Adıyamanlı Oto Yıkama Firmaları İçin 1. Sınıf hammaddelerden formülize edilmiş, konsantre fırçasız cilalı oto köpük şampuanı ile etkin temizlik gücü ve yoğun köpük sunmaktayız. 60 Litre tanka 500 ml kullanımı ile çok çok ekonomik.

Bunun yanı sıra konsantre lastik parlatıcı ve konsantre torpido göğüslük parlatıcı süt ile konsantre olarak sizlere üretim yapmaktayız. Bu ürünler 1:3 oranına kadar su ile seyreltilebilir, güçlü ve ekonomik ürünlerdir. Seyreltildiğinde maliyetin ne kadar düştüğünü fark edeceksiniz.


Oto dış temizliğinde fırçasız oto yıkama şampuanı dışında jantları balata tozlarından ve kirliliklerden arındırmak için konsantre jant temizleyici üretimimiz de devam etmektedir. 1:3 oranında su ile seyreltilebilir. Bu şekilde hem ekonomik hem de zamandan tasarruf edebileceğiniz kirliliği hemen çıkarabileceğiniz özel bir oto bakım ürünüdür.

Araç sahiplerini mutlu edecek en güzel ürünlerden birisi de hızlı cila ürünümüzdür. Oto yıkamacıların müşterilerinin olumlu anlamda tatmin olmaları ve memnuniyetini sağlamaları açısından önemli bir oto bakım ürünü olan hızlı cila ürünümüz su itici özelliği ve kalıcı parlaklığı sayesinde oto yıkamacı firmaların gözde ürünü haline gelmiştir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.