Adıyaman Halı Koltuk Şampuanı

Adıyaman Halı Koltuk Şampuanı

Yüksek kaliteli ve profesyonel Limprox Halı Şampuanı serilerinin en önemli ürünleri Adıyaman ili ve ilçelerine özel olarak üretilip gönderilmektedir. Tüm Türkiye'de kullanılan Limprox Halı Şampuanı ürünleri ile canlı parlak ve yumuşak halılara sahip olabilirsiniz. 

Adıyaman Koltuk Şampuanı


Adıyaman Koltuk Şampuanı Deterjanları

Koltuk yıkama firmalarının en önemli arayışta olduğu lekelerde uzman koltuk şampuanı ürünlerine Limprox siteleri üzerinden kolayca ulaşabilir ve kredi kartına taksit, indirimli havale fiyatları ile sahip olabilirsiniz.


Adıyaman ilinin ilçeleri olan Besni, Çelikhan, Gerger, Gölbaşı, Kahta, Samsat, Sincik, Tut bölgelerinde en kaliteli koltuk şampuanı deterjanları ve halı yıkama şampuanı ürünlerinin satışını gerçekleştirmekteyiz.

Adıyaman Halı Şampuanı

Adıyaman Halı Şampuanı Deterjanları

Halı Şampuanı denince en önemli ürünlerden biri olan Limprox ürünleri ile kaliteli temizlik gücünü sağlayıp, capcanlı görünüm ve yumuşaklık sağlayabilirsiniz.

Limprox Halı Şampuanı ürününün en önemli özelliği lokal olarak lekelerde başarılı olmasıdır. 1:100 kullanım oranı ile ultra konsantre bir halı deterjanı ürünüdür.

Halı Leke Çıkarıcı ürünleri ile Limprox en zorlu lekelerde %98 üstün başarı oranı ile lokal olarak temizlik gücü sağlar. En önemli gücü olan Limprox Leke Sökücü ürünleri ile yüksek leke çıkarma gücünü keşfedebilirsiniz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.